Vyhrá nemecká ritka či spanielske prsia?

07. júla 2010, 06:30
Tip redakcii

Bude to veru poriadny boj. V druhom semifinále na svetovom šampionáte vo futbale dnes o 20.30 h v Afrike nastúpi Nemecko proti Španielsku. A bitka ako lusk sa neočakáva len na trávniku, ale aj v hľadisku štadióna v Durbane.

BONUS PRE
DIVÁKOV:
Odvážna
španielska
diváčka
rozvášnila
hľadisko. V kruhu: NEMECKÁ FANÚŠIČKA:
Takto ukázala, komu
drží palce.

BONUS PRE DIVÁKOV: Odvážna španielska diváčka rozvášnila hľadisko. V kruhu: NEMECKÁ FANÚŠIČKA: Takto ukázala, komu drží palce.

Autor: www.profimedia.sk

Veď obe mužstvá patria k tým, ktoré majú na šampionáte v Afrike najpočetnejšiu, ale aj najhlučnejšiu skupinku priaznivcov, ale aj fanúšičiek. A niektoré z nich majú naozaj neuveriteľné nápady, v čom sa vyberú na štadión fandiť svojim miláčikom.

Okrem parochní vo farbách svojej krajiny sa dámy pokojne povyzliekajú do podprseniek či nohavičiek a svoje telá si dávajú pomaľovať. A keďže sa toto meranie síl odohráva v Durbane, ktoré je z miest, kde sa šampionát odohráva, najteplejšie, bude v hľadisku poriadne horúco.

Temperament verzus chlad

Sporo odetých diváčok bude určite v tomto semifinálovom stretnutí veľa. Ktovie však, či budú pútať pozornosť temperamentné Španielky alebo chladné Nemky. „Mne sa najviac páčia naše Afričanky, ale z Európaniek sú pekné vaše dievčatá, no a po nich Španielky. Tie sú veru poriadne odvážne. Videl som jednu skupinku, ako tancovala pred zápasom Čile – Španielsko na pesničku od Shakiry Waka, Waka a veru to bol pekný pohľad,“ skonštatoval Afričan Shy, ktorý nám v čase našej návštevy v Pretórii robil šoféra. Nuž po dnešku bude múdrejší, či do finále pôjdu Španieli a ich fanúšikovia, alebo Nemci a ich priaznivci.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/MONIKA JURIGOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vyhrá nemecká ritka či spanielske prsia?
Plus JEDEN DEŇ/MONIKA JURIGOVÁ