Casillas: Vrhol sa na ňu v priamom prenose!

12. júla 2010, 14:27
Tip redakcii

Kapitán španielskej futbalovej reprezentácie Iker Casillas zdvihol ako prvý nad hlavu trofej pre víťaza XIX. majstrovstiev sveta v Juhoafrickej republike. Dvadsaťdeväťročný brankár Realu Madrid potom oslávil premiérový triumf "La Furia Roja" na svetovom šampionáte bozkom svojej priateľky - televíznej reportérky v priamom prenose, ktorý v tej chvíli sledovali milióny ľudí pred obrazovkami.

Casillas dostal za titul majstra sveta aj takúto sladkú odmenu.

Casillas dostal za titul majstra sveta aj takúto sladkú odmenu.

Autor: YouTube

Na začiatku interview sa Sara Carbonerová, novinárka zo španielskej televíznej stanice Telecinco, od Casillasa dozvedela, že je "veľmi, veľmi šťastný".

"Myslím si, že toto víťazstvo sme si zaslúžili. Chcel by som sa poďakovať najmä svojim príbuzným a známym, ktorí ma podporovali a podporujú," skonštatoval kapitán Španielska, ktoré v nedeľňajšom finále zdolali Holandsko 1:0 po predĺžení zásluhou gólu Andrésa Iniestu v 116. min.

Carbonerová sa potom chcela opýtať na ďalšie detaily ohľadom zápasu, no španielsky gólman sa len šibalsky pousmial, zakýval ukazovákom a následne reportérku pobozkal na ústa a na líce. Potom sa zvrtol a odišiel.

Po prehre "červenej fúrie" v otváracom zápase MS 2010 so Švajčiarskom (0:1) britské médiá obvinili Saru Carbonerovú z toho, že jej prítomnosť v dejisku šampionátu Casillasa vyrušuje. Počas rozcvičky pred duelom s Helvétmi totiž stála s mikrofónom len niekoľko metrov za bránkou, v ktorej sa pripravovala španielska gólmanská jednotka.

Zdroj: YouTube

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Casillas: Vrhol sa na ňu v priamom prenose!
SITA