Thierry Henry v novej úlohe

10. júna 2010, 16:48
Tip redakcii

Okolo futbalistov Francúzska veľa rozruchu nie. Médiá rozoberajú najmä fakt, že bývalá hviezda Arsenalu a v súčasnosti hráč Barcelony Thierry Henry nemá u kouča Francúzska Raymond Domenech miesto v základnej zostave.

IKONA Henry (vľavo s trénerom
Domenechom) si musí zvykať
na post náhradníka.

IKONA Henry (vľavo s trénerom Domenechom) si musí zvykať na post náhradníka.

Autor: TASR

Ato je Henry najlepším strelcom krajiny Galského kohúta v histórii a na svojom konte má tituly majstra Európy i sveta. Ale ani to všetko mu nezaručilo flek medzi jedenástimi vyvolenými. V posledných dvoch prípravných dueloch nenastúpil v základnej zostave. Jeho pozíciu na hrote útoku prevzal Nicolas Anelka a kapitánsku pásku bude v JAR na rukáve nosiť obranca Patrice Evra. Debatoval som o svojej pozícii v tíme s trénerom. Zachoval sa férovo a vopred mi povedal, že nebudem v základe,“ vysvetľoval Henry.

Samé hlúposti

„Ako náhradník som nastúpil aj v zápase s Tuniskom a nemal som byť prečo nahnevaný, veď som spomenul, že sme sa s koučom o tom bavili. Všetko ostatné, sú len hlúposti, ktoré ľudia natárajú bez toho, aby vedeli, ako to je,“ bez okolkov priznal Henry, ktorý na každom kroku tvrdí, že prvoradý je tím a jeho výsledky, a preto mu bude k službám.

Náš tip
1. Mexiko
2. Francúzsko
3. Juhoafrická republika
4. Uruguaj

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Thierry Henry v novej úlohe
Plus JEDEN DEŇ