Domenech bol na koberci

22. júna 2010, 06:30
Tip redakcii

Upokojili sa. Francúzski futbaloví reprezentanti ukončili svoj štrajk na protest proti vylúčeniu Nicolasa Anelku z kádra. Pod dohľadom nenávideného trénera Raymonda Domenecha včera absolvovali riadny tréning pred dnešným posledným vystúpením v základnej A-skupine proti domácej JAR.

INKOGNITO: Anelka pricestoval
do Londýna skrytý v tmavých
okuliaroch a kapucni. V kruhu: Raymond
Domenech.

INKOGNITO: Anelka pricestoval do Londýna skrytý v tmavých okuliaroch a kapucni. V kruhu: Raymond Domenech.

Autor: TASR, SITA

V kabíne vicemajstra sveta spred štyroch rokov to vrelo už dávno pred šampionátom. Druhé vystúpenie francúzskych futbalistov na tohtoročných MS proti Mexiku (0:2) bolo len akýmsi vyvrcholením toho všetkého. Okrem fanúšikov tímu z krajiny galského kohúta si reprezentačný kormidelník skočil do vlasov aj s útočníkom Nicolasom Anelkom, ktorý mu vulgárne vynadal, aby sa následne z dejiska šampionátu porúčal. Spoluhráči sa ho najskôr zastali, odmietli absolvovať nedeľňajší tréning...

Ovečky mal opäť pokope

Včera však už bolo všetko inak. Pri dopoludňajš e j tréningovej zaberačke mal kouč Domenech už svoje ovečky opäť pokope a všetkých 21 hráčov sa poctivo pripravovalo na dnešné záverečné stretnutie v A-skupine s domácou Juhoafrickou republikou. Kým potrestaný Anelka už medzitým priletel do Londýna, trénera Domenecha pre zmenu čakal včera večer pohovor s francúzskou ministerkou športu Roselyne Bachelotovou. Pre majstra sveta z roku 1998 môže byť dnešný duel labuťou piesňou na šampionáte. A to aj v prípade, že by konečne strelili gól a dosiahli prvé víťazstvo. Zvyšným dvom tímom Uruguaju a Mexiku totiž stačí na postup v ich vzájomnom súboji remíza.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Domenech bol na koberci
Plus JEDEN DEŇ