Evra: Francúzsko sa dozvie pravdu!

22. júna 2010, 21:41
Tip redakcii

Francúzsky futbalový obranca Patrice Evra v utorok vyhlásil, že reprezentačný tréner Raymond Domenech mu nedal možnosť ospravedlniť sa fanúšikom za debakel na majstrovstvách sveta a "bez pádneho dôvodu" ho nenominoval na posledný zápas v skupine proti JAR."

Patrice Evra

Patrice Evra

Autor: TASR

Francúzi skončili na šampionáte už po úvodnej fáze, keď prehrali aj posledný zápas proti domácemu výberu 1:2. Už po prehre s Mexikom 0:2 musel opustiť tím útočník Nicolas Anelka, ktorý údajne ostro kritizoval trénera.

Následne ostatní hráči odmietli nastúpiť na tréning a Domenech ich označil za "imbecilov". Medzi hlavnými aktérmi štrajku bol práve kapitán Evra, ktorý spolu s ďalšími hráčmi už nezasiahol do posledného duelu.

"Ešte viac ako vypadnutie bolí to, že toto ospravedlnenie malo prísť už včera, no môj tréner mi v tom zabránil," vyhlásil Evra a dodal, že o tom, čo sa dialo na šampionáte ešte nepovedal posledné slovo:

"Francúzsko sa dozvie pravdu. Poviem o všetkom, čo som si musel prežiť ako kapitán. Nemám, čo skrývať. Francúzsky tím nepatrí len niekomu, ale patrí všetkým Francúzom."

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Evra: Francúzsko sa dozvie pravdu!
TASR