Anglický fanúšik nadával Beckhamovi i Rooneymu

21. júna 2010, 12:48
Tip redakcii

Futbaloví šialenci. Aj takto označujú vo svete priaznivcov Anglicka a tí sa už predviedli aj na šampionáte v Afrike. Jeden z nich si totiž prišiel vybavovať účty s hráčmi po prekvapujúcej remíze s Alžírskom. A dostal sa až priamo do šatne, kde spustil nahnevanú spŕšku na Beckhama, Rooneyho a Gerrarda. Polícia ho po dvoch dňoch zadržala, ale ešte včera ho na kauciu prepustila.

Pavlos Joseph

Pavlos Joseph

Autor: Archív

Druhá remíza Albiónu na MS anglických fanúšikov vytočila do nepríčetnosti a tí hneď aj úradovali. Jeden z nich sa aj cez bezpečnostnú službu na štadióne v Kapskom Meste dostal až do hráčskej kabíny. V nej najskôr narazil na nehrajúceho Davida Beckhama, ale jeho hnev si vypočuli Gerrard i Rooney. Incident si nevyžiadal žiadne zranenie a polícia rozzúreného chlapíka vyviedla von zo štadióna.

SUNDAY MIRROR: Tu sa priznal.
Reprofoto: Sunday Mirror

Juhoafrickej polícii sa ho už podarilo identifikovať a vypočuť. Nie je však známe, či ide o rovnakého priaznivca, s ktor ý m britská tlač priniesla včera rozhovor. Denník Sunday Mirror oslovil Londýnčana cyperského pôvodu Pavlosa Josepha, ktorý tvrdí, že sa dostal až do kabíny anglického mužstva. „Hľadal som toaletu, až som sa ocitol v anglickej šatni zoči-voči Davidovi Beckhamovi. Tak som mu povedal: ‚David, minuli sme veľké množstvo peňazí, aby sme sa sem dostali. Toto je nechutné. Čo s tým chcete robiť?‘ Ďalej som dodal, že ich výkon bol žalostný,“ uviedol Joseph, ktorý má vstupenku aj na ďalší zápas Anglicka, ktoré v stredu nastúpi proti Slovinsku. A šťastie bolo aj v tom, že fanúšik nenatrafil na anglických princov Harryho a Wiliama, ktorí tesne pred ním opustili šatňu anglického tímu, keďže obaja boli fandiť svojim priamo v Afrike.

Afričania majú problém

Samozrejme, len tak túto nečakanú návštevu nenechala Anglická futbalová federácia (FA), ktorá okamžite podala sťažnosť FIFA na usporiadateľov.

Od tohto incidentu sa však sprísnili kontroly na všetkých štadiónoch. Fanúšikov prehliadajú dôslednejšie a rovnako je to aj v prípade médií, kde spisujú aj výrobné čísla notebookov, čo sa doteraz stalo len raz, pri vstupe na otvárací súboj MS JAR – Mexiko.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Anglický fanúšik nadával Beckhamovi i Rooneymu
Plus JEDEN DEŇ