Carragherovi hrozí, že si už v JAR nezahrá

19. júna 2010, 12:59
Tip redakcii

Piatkový zápas proti Alžírsku (0:0) v základnej C-skupine môže byť pre reprezentanta Anglicka Jamieho Carraghera posledným nasvetovom futbalovom šampionáte v JAR. Po napomínaní v stretnutí proti USA totiž obranca FC Liverpool inkasoval už druhú žltú kartu na turnaji, čo automaticky znamená stop v nasledujúcim dueli - v prípade "Albiónu" proti Slovinsku.

Jamie Carraghera si možno na svojom poslednom svetovom futbalovom šampionáte v JAR už nezahraje. Po napomínaní v stretnutí proti USA totiž obranca FC Liverpool inkasoval už druhú žltú kartu na turnaji, čo automaticky znamená stop v nasledujúcim dueli - v prípade

Jamie Carraghera si možno na svojom poslednom svetovom futbalovom šampionáte v JAR už nezahraje. Po napomínaní v stretnutí proti USA totiž obranca FC Liverpool inkasoval už druhú žltú kartu na turnaji, čo automaticky znamená stop v nasledujúcim dueli - v prípade "Albiónu" proti Slovinsku.

Autor: TASR

Angličania sa pred rozhodujúcim zápasom, v ktorom im pôjde o postup do vyraďovacej časti MS 2010, ocitli v ťažkej situácii v súvislosti so zložením obrany. Rio Ferdinand je už doma, Ledley King laboruje so zranením a teraz zostal mimo hry aj Carragher, ktorého miesto v základnej zostave zaujme zrejme Matthew Upson.

"Myslím si, že moje potrestanie bolo veľmi prísne, ale my sa s tým vyrovnáme. V najbližších dňoch hodíme tento zápas za hlavu a budeme sa pozerať dopredu. Teraz sme sklamaní, ale máme pred sebou stredajší duel so Slovincami, v ktorom chceme všetko napraviť," uviedol po bezgólovej remíze s Alžírčanmi 32-ročný Jamie Carragher, ktorý sa pred MS vrátil do anglickej reprezentácie.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Carragherovi hrozí, že si už v JAR nezahrá
SITA