Howarda teší hnev amerických fanúšikov

20. júna 2010, 19:18
Tip redakcii

Brankár futbalovej reprezentácie USA Tim Howard vyhlásil, že nahnevané reakcie fanúšikov severoamerického mužstva na výsledok remízového zápasu so Slovinskom (2:2, pozn.), sú potvrdením ich záujmu a priazne.

Brankár USA Tim Howard.

Brankár USA Tim Howard.

Autor: SITA

Zverenci Boba Bradleyho po prvom polčase spomenutého duelu prehrávali už 0:2, no napokon dokázali vyrovnať a nebyť nesprávneho verdiktu hlavného arbitra, ktorý neuznal regulárny gól Maurica Edua, mohli i vyhrať. "Ľudia doma v Amerike sú na nohách, čo je skvelé. Hovorí to o tom, že sa zaujímajú o naše výsledky a začínajú rozumieť futbalu," nechal sa počuť Howard. "Sú to zatiaľ bláznivé majstrovstvá sveta, je ťažké predpovedať, kto zvíťazí," dodal.

Futbalisti Spojených štátov amerických majú po dvoch zápasoch na konte dva body, ak vo svojom záverečnom stretnutí v základnej C-skupine zvíťazi nad Alžírskom, postúpi do vyraďovacej fázy šampionátu. "Musíme sa sústrediť na ďalší zápas a neustále sa zlepšovať. Chceme potrápiť našich súperov. Proti Alžírsku necháme na ihrisku celé svoje srdcia, budeme hrať emotívne, no nesmieme inkasovať žiadne hlúpe karty," vyhlásil stredopoliar Clint Dempsey.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Howarda teší hnev amerických fanúšikov
SITA