Terry sa ospravedlnil za svoje správanie

22. júna 2010, 12:40
Tip redakcii

Obranca anglickej futbalovej reprezentácie na MS v Juhoafrickej republike John Terry sa ospravedlnil za tvrdenia, že v tíme vládne po dvoch remízach zlá nálada a mužstvo si potrebuje vyjasniť veci s trénerom Fabiom Capellom. Terryho kajanie sa prišlo po Capellovej kritike na jeho adresu, že hovoril verejne bez jeho vedomia.

John Terry.

John Terry.

Autor: TASR

Terry uviedol, že urobil "veľmi veľkú chybu", keď pred novinármi hovoril o morálke v tíme bez toho, aby to konzultoval s trénerom. Dodal tiež, že Capella rešpektuje a že len odpovedal na otázky žurnalistov, zašiel však "príliš ďaleko". "Nikdy nebolo mojím úmyslom nahnevať trénera alebo hráčov, a ak som niekoho urazil, mrzí ma to," uviedol kapitán londýnskej Chelsea. "Povedal som trénerovi, že má moju plnú podporu a chcem zdôrazniť, že si nemyslím, že som mal zlý vplyv na tím," dodal Terry.

Anglická výprava v Juhoafrickej republike vyhlásila jednomyseľne, že vzbura v tíme nie je a hráči sa pripravujú na rozhodujúci zápas o postup do osemfinále. Albión musí zdolať Slovinsko, ktoré je momentálne pred ním so štyrmi bodmi.

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Terry sa ospravedlnil za svoje správanie
TASR