Taliani trénovali s Pirlom, ale bez Buffona

22. júna 2010, 13:36
Tip redakcii

Talianski futbaloví reprezentanti, ktorí budú vo štvrtok 20. júna posledným súperom Slovenska v základnej F-skupine MS 2010, absolvovali v utorok predpoludním viac ako 90-minútovú tréningovú jednotku na trávniku v Southdowns College v Pretórii.

Pirlo už v utorok zaberal naplno.

Pirlo už v utorok zaberal naplno.

Autor: SITA

V príjemnom slnečnom počasí a pri teplote približne 20 stupňov Celzia mal hlavný tréner Marcello Lippi k dispozícii 22 hráčov z 23-člennej nominácie na svetový šampionát. Na ihrisku sa z aktuálneho kádra neobjavila len brankárska jednotka Gianluigi Buffon, ktorá v zápase proti SR určite nebude k dispozícii. Medzi troma žrďami ho zastúpi Federico Marchetti z Cagliari. Podľa talianskych žurnalistov, ktorých bolo na tréningu viac ako 100, zatiaľ nie je isté, v akej zostave "azúrová squadra" nastúpi vo štvrtok v Ellis Parku v Johannesburgu proti nováčikovi MS.

"Obrana by mala byť v zložení Zambrotta, Cannavaro, Chiellini a Criscito. Ťažko však teraz predpovedať, kto bude hrať v strede poľa a v ofenzíve. Tréner pravdepodobne urobí oproti poslednému zápasu nejaké zmeny, keďže nebol spokojný s výkonom mužstva. Po remíze s Novým Zélandom zavládalo medzi fanúšikmi aj v tíme sklamanie," povedal zástupca prestížneho talianskeho denníka Corriere dello Sport. Podľa neho by mohol v útoku dostať prednosť Pazzini namiesto Gilardina. Okrem spomenutého Buffona by mali byť k dispozícii všetci hráči vrátane nedávneho rekonvalescenta Pirla.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Taliani trénovali s Pirlom, ale bez Buffona
SITA