Španielsko vyhralo, no Del Bosque je nespokojný

22. júna 2010, 11:10
Tip redakcii

Tréner futbalistov Španielska Vicente Del Bosque varoval svojich zverencov pred piatkovým zápasom na MS proti Čile. Vraj ak nepodajú lepší výkon ako pri víťazstve proti Hondurasu (2:0), môže sa šampionát skončiť pre nich neúspechom.

Tréner španielskej reprezentácie Vicente del Bosque.

Tréner španielskej reprezentácie Vicente del Bosque.

Autor: TASR

"Budeme pykať, ak aj naďalej budeme predvádzať takéto výkony. Vytvorili sme veľa príležitostí na skórovanie, ale mali sme vyhrať výraznejším rozdielom, takže nemôžem byť úplne spokojný. Opäť sme mali problémy s koncovkou rovnako ako proti Švajčiarsku. Honduras hral otvorený futbal a bol zraniteľnejší. Rozhodne sme to mali zvládnuť lepšie," kriticky poznamenal Del Bosque. O prevahe Španielov proti Hondurasanom svedčí aj pomer striel 22:9, avšak len dve z nich skončili v sieti súpera, navyše Villa nevyužil šancu na hetrik zahodením pokutového kopu.

Španieli ešte nemajú pred záverečným duelom v H-skupine istotu postupu, v piatok nastúpia proti Čile, ktoré zatiaľ nestratilo ani bod. "Vieme, že Čiľania majú veľmi dobré mužstvo. Hrajú aktívne a agresívne s rýchlym prechodom do útoku," uvedomuje si silu súpera kormidelník Španielska.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Španielsko vyhralo, no Del Bosque je nespokojný
SITA