Nečakaný zvrat pri prestupe kanoniera Priskina: Neuveríte, prečo zostal v Slovane

20. júla 2016, 21:00
Tip redakcii

Prestup maďarského reprezentanta Tamása Priskina (29) zo Slovana do Videotónu mal byť hotovou. Hovorili o ňom nielen média, ale aj samotný kouč belasých Nikki Papavasiliou (45). Aj preto jeho prítomnosť vo výprave belasých, ktorá dnes nabrala smer do Jelgavy, kde si zajtra v odvete o 17.30 h zmieria sily proti Jelgave, bola pre mnohých veľkým prekvapením.

Všetko vyzerá tak, že maďarský reprezentant Tamás Priskin napokon zostane v Slovane.

Všetko vyzerá tak, že maďarský reprezentant Tamás Priskin napokon zostane v Slovane.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Nečudo. Tamás prvý duel, ktorý skončil bezgólovou remízou 0:0, sledoval iba z tribúny. Navyše po stretnutí aj samotný tréner Slovana Nikki Papavasilou uviedol ako dôvod jeho absencie odchod z Pasienkov. Podľa kuloárov to mal byť maďarský prvoligista FC Videoton. „Neviem o tom nič. Ja so stále hráčom Slovana a plne sa koncentrujem na zápas proti Jelgave,“ povedal Tamás, ktorý mal údajne na stole po výborných výkonoch a výsledkoch v drese maďarskej reprezentácie na Eure vo Francúzsku viacero ponúk aj z iných krajín ako z Maďarska.

„Áno bolo ich niekoľko, ale teraz nič konkrétne nemám. Som momentálne v Slovane, za ktorý chcem strieľať góly a zajtra s ním postúpiť do 3. predkola Európskej ligy," povedal Priskin, ktorý verí, že belasí pôjdu po stretnutí v Lotyšsku ďalej. „Stále sme favoriti. V prvom zápase sme hrali lepšie ako súper, ale chýbali nám góly,“ dodal jedným dychom.


Priskin dopoludnia odletel so Slovanom na odvetu Európskej ligy.
Foto: Plus JEDEN DEŇ/Jozef Šatara

A na čom vlastne takmer hotový prestup Priskina do Videotonu stroskotal? „V pondelok som dostal telefonát, že Tamás sa vracia do tréningového procesu. Údajne neprešiel zdravotnými testami, ale podľa mňa je to skôr len výhovorka, pretože Tamás je reálne zdravotne v poriadku. Zajtra proti Jelgave je stopercentne pripravený nastúpiť,“ vysvetľoval pre Šport24.sk šéf Slovan Ivan Kmotrík mladší.

Celý rozhovor so šéfom bratislavského Slovana Ivanom Kmotríkom mladším si prečítajte vo štvrtkovom vydaní denníka Plus JEDEN DEŇ.

 
Autor: šat 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nečakaný zvrat pri prestupe kanoniera Priskina: Neuveríte, prečo zostal v Slovane
šat