Sexi Vladimíra: Pôjde to aj bez Koneho

19. novembra 2011, 07:00
Tip redakcii

Trnava je hore nohami. Po víťazstve nad Slovanom v slovenskom Ríme sa nehovorí o ničom inom iba o primáte jesenného futbalového majstra. Ako tvrdia domáci, ani šokujúci odchod ich kanoniera Kora Koneho ich nerozhádzal. Ba čo viac, v šlágri sa očakáva napriek mrazivému počasiu peklo, aké túto sezónu na Štadióne Antona Malatinského ešte nebolo.

Pred súbojom Trnava
– Žilina burcovala
domácich aj Vladimíra.

Pred súbojom Trnava – Žilina burcovala domácich aj Vladimíra.

Autor: PATRIK POKORNÝ

Do kotla totiž priloží polienko svojimi sexi krivkami aj jedna z najkrajších fanúšičiek na Slovensku – Vladimíra Matušková. Práve ona je tou vyvolenou, ktorá dostala možnosť byť spolu s hráčmi tvárou klubového kalendára. Dôvod? Nielenže patrí k najkrajším a najvášnivejším fanúšičkám, ale chodí takmer na všetky zápasy lídra Corgoň ligy.

A na tribúnach veru nie je len na okrasu. Fandí priamo v kotle, kde rozpaľuje horúcu atmosféru. „Vládne tam vždy výborná nálada. Zápasy prežívam emotívne, kričím, povzbudzujem, spievam chorály,“ prezradila o sebe Vladimíra. V prípade, ak bude na ihrisku nuda, môžete sa pri pohľade na ňu tiež zohriať. Bude sedieť, respektíve poskakovať a skandovať na severnej tribúne. Ak ju nebodaj nezbadáte, môžete si ju pozrieť v kalendári. Okrem hráčov tam nájdete aj jej šteklivé zábery. „Dala som sa nahovoriť od kamarátov,“ povedala Vladimíra.


ODÍDENEC:
Koro Kone skončil zo dňa na deň.
Foto: archív

U Hoftycha Kone skončil

Ale poďme k futbalu. Podľa nej očakávajú v Trnave napriek turbulentnému týždňu plný dom. „Odchod Kora Koneho bol šokom, ale aj tak na jeseň nebol vo svojej koži. Aj bez neho roztrháme Žilinu v zuboch,“ avizuje Vladimíra. Drukoval jej aj kouč Spartaka Pavel Hoftych.

„Na jeseň nebol Kone v takej forme ako na jar. Pre mňa sú dôležití hráči ako Raška, Karhan, Kaščák, Vyskočil či Habánek,“ povedal pred zápasom domáci tréner.

A čo Žilinčania? Aj im vypadol nedávno útočník Majtán. Napriek tomu si veria a neobávajú sa ani pekelnej atmosféry. „V Trnave som pôsobil, domáci trávnik však môže, ale aj nemusí byť výhodou,“ dodal Barčík.

 
Autor: PLUS Jeden deň/JOZEF ŠATARA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Sexi Vladimíra: Pôjde to aj bez Koneho
PLUS Jeden deň/JOZEF ŠATARA