Brankár Peter Pillár už v Michalovciach nemá miesto

18. júna 2011, 10:46
Tip redakcii

Futbalový brankár MFK Zemplín Michalovce Peter Pillár si začiatkom októbra lanského roka roztrhol v prípravnom súboji proti MFK Košice predný krížny väz. Dovtedy bol vo svojom tíme neohrozenou jednotkou, odchytal všetkých 11 zápasov prvoligovej súťaže.

Brankár Peter Pillár (uprostred)

Brankár Peter Pillár (uprostred)

Autor: TASR

Absolvoval operáciu, nasledovala rehabilitácia. V stredu mu lekári potvrdili, že jeho zdravotný stav je dobrý a môže sa opäť plnohodnotne venovať futbalu. V ten istý deň mu však z klubu oznámili, že v budúcej sezóne už s jeho službami nepočítajú. "Krátko po tom, ako som sa zranil, som dostal od vedenia MFK Zemplín záruku, že klub ma podporí v čase rekonvalescencie a počká, kým sa vystrábim. Musím priznať, že Michalovce naozaj dodržali zmluvu do bodky, napriek tomu, že som dlhodobo chýbal, nedlhujú mi ani cent. Tešil som sa však na chytanie...,“ cituje sobotné vydanie východoslovenského denníka Korzár 27-ročného odchovanca bardejovského futbalu, ktorý od devätnástich rokov chytal v Humennom prvú ligu.

Zmluvu v centre Zemplína má do 15. júla. "Momentálne nemám žiadnu ponuku, som po zranení a dlho som nebol na očiach. Podľa vyjadrení lekárov som už fit a pripravený absolvovať kompletne celú prípravu bez akýchkoľvek úľav. Čo bude ďalej, teraz ešte neviem. Možno sa zapojím do prípravy doma v Bardejove a možno sa dovtedy nájde nový záujemca, ktorý by ma chcel angažovať,“ dodal pre Korzár Peter Pillár, ktorý považuje michalovskú kapitolu za uzavretú a napriek rozporuplnému záveru nemá na MFK Zemplín ťažké srdce. 

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Brankár Peter Pillár už v Michalovciach nemá miesto
SITA