FUTBAL-TALIANSKO: Úradujúci majster nadelil Janovu päť gólov

17. októbra 2009, 22:56

V súboji dvoch tabuľkových susedov remizoval v 8. kole najvyššej talianskej futbalovej súťaže Juventus Turín s Fiorentinou 1:1.

Úvodný gól duelu vsietil v 5. minúte Brazílčan Juan Vargas, vyrovnať sa domácim podarilo o 14 minút neskôr vďaka Amaurimu, pre ktorého to bol premiérový presný zásah v aktuálnej sezóne talianskej ligy.

V druhom sobotňajšom stretnutí Janov podľahol na domácej pôde úradujúcemu talianskemu majstrovi Interu Miláno vysoko 0:5. Milánčania, lídri tabuľky, začali svoju kanonádu už v prvom polčase, ktorý vyhrali 3:0 gólmi Cambiassa, Balotelliho a Stankoviča. V druhom dejstve konečný výsledok upravili presnými zásahmi Vieira a Maicon.

Výsledky sobotňajších zápasov 8. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže - Serie A:

Juventus Turín - Fiorentina 1:1 (1:1)
Góly: 19. Amauri - 5. Vargas

Janov - Inter Miláno 0:5 (0:3)
Góly: 6. Cambiasso, 31. Balotelli, 45. Stankovič, 66. Vieira, 71. Maicon, ČK: 45. Scarpi (Janov)

Autor: SITA, Foto: TASR