FOTO Hamšík miluje svoju rodinu nadovšetko: Pozrite sa, čo ho bude chrániť na ihrisku

12. augusta 2017, 16:00
Tip redakcii

To je paráda! Náš najlepší futbalista Marek Hamšík (30) bude na futbalovom ihrisku hviezdiť nie len výkonmi, ale aj ochranným prvkami. Hamšo predstavil svoje nové chrániče na sezónu 2017/18. Na nohách bude nosiť svojich najbližších.

Marek Hamšík venuje všetok voľný čas svojej rodinke

Marek Hamšík venuje všetok voľný čas svojej rodinke

Autor: getty images

Marek opäť ukázal, čo je pre neho najdôležitejšie! Je to jeho rodina. Manželka Martina, synovia Christian s Lucasom a najmenšia princezná Melissa budú s naším futbalistom na každom jednom zápase. Ich spoločná fotografia z tohto leta je totiž hlavným motívom chráničov.

"Nová sezóna, nové chrániče, ďakujem," napísal Hamšík na svojom účte na Instagrame. Pod príspevkom sa mu okamžite strhla diskusia a jeho priaznivci začali vyzdvihovať nový prvok ich miláčika.

"Kapitán, pristanú ti. Buď v nich úspešný," napisal jeden z fanúšikov SSC Neapol, v ktorom je Hamšík kapitán a ikona."Veľký kapitán, môj idol," doplnil ďalší priaznivec. To, že Hamšík je vo svete futbalu skutočná osobnosť ukazuje aj ďalší fakt a to, že pod pridanou fotkou dostal za jeden den viac ako 16 000 lajkov.

 
Autor: brs 
 
Aplikácie 7 plus