FOTO Manželka Beckhama sa už neskrýva: Pozrite sa na jej zmenšené prsia!

14. septembra 2017, 11:00
Tip redakcii

Na prsia ho určite nezbalila! Manželka bývalej futbalovej hviezdy Davida Beckhama (42) Victoria (43) je ženou, ktorá diktuje trendy. Pred pár mesiacmi sa rozhodla zbaviť sa svojich prsníkových implantátov. I keď svoje malé prsia dlho skrývala, tak už sa s nimi rada pohybuje aj na verejnosti.

Victoria Beckhamová sa už veľkosťou svojich pŕs nezaťažuje.

Victoria Beckhamová sa už veľkosťou svojich pŕs nezaťažuje.

Autor: Instagram, Getty Images

Na konci augusta zverejnila bývalá speváčka Spice Girls na Instagrame fotografiu ako sa maľuje v kúpeľni. Pozornému oku hneď neušiel detail v čiernej sieťkovanej podprsenke, kde už nehrali hlavnú rolu silikónové implantáty. Victoria konečne nabrala odvahu a predviedla so svojou zmenšenou pýchou. Pozrite si vo fotogalérii! 

„Mali by sme sa naučiť využiť naše nedokonalosti. Nechajme pokožku dýchať – nosme menej make-upu... V prvom rade sa nezaťažujte veľkosťou svojich pŕs. Celé roky som ich veľkosť popierala. Bolo také hlúpe. U mňa to značilo neistotu. Radšej sa tešte z toho, čo máte,“ rozpovedala sa v roku 2016 pre magazín Vogue. Teraz sa pani Beckhamová teší, ako bude hľadať oblečenie pre svoje zmenšené prsia.

FOTO Hackeri vykradli mobil Vonnovej: Zábery ako z porna, pýcha Tigera Woodsa vás šokuje!

FOTO Šokujúca premena Škrtela: Drsný imidž je preč. Pozrite, aký je z neho krásavec!

FOTO Nikto to nemal vidieť: Tenista odhalil prsia slávnej speváčky Scherzinger!

Gáborík sa v manželstve topí v problémoch: Honosná svadba a výlety po svete mu neprospeli!

Dokonca sa so svojim prsiami vrátenými do minulosti poprechádzala po New Yorku počas týždňa módy. A nemusela si pri tom dávať ani podprsenku. Keď jej sveter obtiahol obrysy bradaviek, tak mužov rovnako dráždila, ako keby jej išli vypadnúť z tesného korzetu. Čo hovorí na to jej manžel David? Nikto nevie... ale populárny párik si vraj teraz prechádza veľkou krízou. 

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus