FOTO Marek Hamšík si vystrelil zo svojej malej dcérky: Ako jej to mohol urobiť?

13. septembra 2017, 20:00
Tip redakcii

Mareka Hamšíka čaká prvý zápas v skupinovej fáze Ligy majstrov. Jeho SSC Neapol odpáli boje najprestížnejšej klubovej súťaže na horúcej ukrajinskej pôde proti Šachtaru Doneck. Napriek tomu, že hamšíkovcov čaká nepredvídateľný súper, Mareka dobrá nálada neopúšťa.

Rodinka Mareka Hamšíka rastie do krásy.

Rodinka Mareka Hamšíka rastie do krásy.

Autor: Instagram

Kapitán Neapola sa neteší len dobrému vstupu partenopei do sezóny, ale šťastie mu kvitne aj v rodine. Najväčšiu radosť mu robí dcérka Melissa, ktorá bude mať v decembri jeden rok, ale už robí prvé kroky v chodáku a samotný otecko Marek si to vo veľkom užíva. Naposledy sa predviedol ako veľký vtipkár a zo svojej dcérky si dokonale vystrelil.

Svet obletelo už niekoľko videí, ako rodičia dali vyskúšať bábätkám citrón. Niečo rovnaké vyskúšal aj Marek. Sveta neskúsená Melissa sa bez nátlaku zahryzla do ponúkaného citróna, ale príliš jej nechutil. Jej výraz tváre hovoril za všetko a od otecka rýchlo zaradila spiatočku. S týmto svojím kúskom sa Hamšík pochválil na Instagrame.

Aj vlani odštartoval Neapol svoje účinkovanie v Champions League na Ukrajine a triumf 2:1 nad Dynamom Kyjev bol pre neho dobrým odrazovým mostíkom k postupu do vyraďovačky.

Okrem Šachtaru narazí Neapol na Feyenoord Rotterdam, ktorý sa dostal do skupinovej fázy po 15-ročnej prestávke a Manchester City. "Nedostali sme sa do najťažšej skupiny, no všetky tímy majú svoju kvalitu. Šachtar Doneck je pravidelným účastníkom Ligy majstrov, Feyenoord vyhral holandskú ligu. A o Manchestri City ani nemusíme hovoriť," uviedol pre svoju webovú stránku Hamšík, ktorý doposiaľ v Lige majstrov odohral 24 duelov a zaznamenal 5 gólov.

"Budú to ťažké zápasy, no my máme svoju kvalitu. Počas uplynulých dvoch rokov sme zaznamenali pod vedením trénera Maurizia Sarriho výrazný pokrok. Našim cieľom je postup do osemfinále. Keď sa tam dostaneme, tak v play off je už potom všetko možné," dodal slovenský stredopoliar.

 
Autor: mtr



 
 
Aplikácie 7 plus