FOTO Messiho nové tetovanie: Leo, veď to patrí do pornofilmu!

13. septembra 2017, 13:00
Tip redakcii

Ak by sme hľadali futbalistu s najhoršími tetovaniami, tak Lionel Messi (30) by bol v rebríčku veľmi vysoko. Už sme si akosi zvykli na jeho celé čierne lýtko ľavej nohy, na ktorom mal kedysi vytetovanú futbalovú loptu či ruže. Jeho najnovší prírastok do zbierka je pod paľbou posmeškov.

Lionel Messi má nové tetovanie.

Lionel Messi má nové tetovanie.

Autor: Getty Images

Jeho najčerstvejšia ozdoba je zatiaľ najintímnejšia, akú 5-násobný najlepší hráč planéty má. Tesne nad slabiny na ľavej časti si dal v lete vytetovať odtlačok pier svojej manželky Antonelly. Červený bozk svojej milej tak má stále so sebou.  


I keď takéto tetovania nosia skôr herečky filmov pre dospelých. Pozrite si ho vo fotogalérii!

  

Nové tetovanie Messi prezradil na Facebooku, kde zavesil fotku najprv v plavkách z dovolenky a potom neskôr aj po lekárskych testoch. Messi stihol nové pery pokrstiť už aj v Lige majstrov. V prvom kole skupinovej fázy narazila jeho Barcelona na minuloročného semifinálového kata Juventus Turín.

Celý Neapol v slzách: Kolegu Mareka Hamšíka zastrelili na ulici

FOTO A je to tu! Vlado Weiss nakoniec šoféroval

FOTO Známy športovec zobral snúbenicu a jej kamarátky na dovolenku: A orgie sa mohli začať!

Weissov škandál baví Slovákov: Vtipné obrázky futbalového reprezentanta vôbec nešetria!

+Tentokrát už Barca blamáž nepripustila a na talianskym majstrom aj vďaka dvom gólom Messiho vyhrala rozdielom triedy 3:0. Argentínsky reprezentant v doterajších troch zápasoch ani raz neprekonal brankára Juventusu Gigiho Buffona, ale nové tetovanie túto kliatbu pravdepodobne navždy zrušilo.

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus