FOTO Francúzskej hviezde hrozí stopka za kvapavku: Môže za škandál táto sexica?

14. januára 2017, 00:01
Tip redakcii

Francúzsky stredopoliar Samir Nasri po dlhých rokoch opustil scénu Premier League a zamieril do španielskej Seville. Tesne po Vianociach sa stal terčom útoku na jeho Twitteri, kde sa zrazu objavili správa, že sa spoločne s priateľkou lieči z vírusu kvapavky. No útok pomaly prerastá do škandálu s fatálnymi následkami.

Samir Nasri sa dostal do problémov po odfotení sa s krásnou lekárkou.

Samir Nasri sa dostal do problémov po odfotení sa s krásnou lekárkou.

Autor: TASR, Instagram

Kmeňový hráč Manchestru City hosťuje v španielskej La Lige a v kalendárnom roku 2017 odohral prvý zápas na pôde Realu Madrid. Po prehre jeho klubu 3:0 v 1. zápase Copa del Rey ho zrejme viac mrzí záujem antidopingových komisárov o jeho osobu.

Francúzsky stredopoliar musel v závere roka 2016 vysvetľovať svojím fanúšikom kauzu na svojom Twitteri súvisiacu so sexuálnym ochorením kvapavky. Útok hackerov na jeho fotografiu zo špecializovanej kliniky v spoločnosti jeho priateľky vysvetlil nasledovne.

„Chcel som posilniť svoju imunitu cez rôzne vitamínové terapie,“ pričom jeho slová podporila aj samotná klinika. „Poskytli sme mu špeciálnu starostlivosť, aby bol v plnom zdraví.“ Do celej situácie sa zapojili aj antidopingoví komisári, ktorí poukazujú na fakt, že futbalisti nemajú právo prijať vnútrožilovú terapiu v nadmernom množstve. Výnimku tvoria len akútne zdravotné dôvody a Nasri by v tomto prípade potreboval terapeutické výnimky.

Španielska antidopingová agentúra AEPSAD začala vyšetrovať Nasriho po danom incidente na Twitteri. Hoci neexistuje žiadny náznak, že špeciálne výživové terapie obsahujú nepovolené látky, je šanca na zamaskovanie inej formy dopingu. Nasrimu hrozí zákaz činnosti na 4 roky a pri urgentnom nevyriešení prípadu je šanca, že Francúz nemusí nastúpiť ani na osemfinálový duel Ligy Majstrov, v ktorom Sevilla vyzve Leicester. Čo spraví jedna fotografia na sociálnej sieti?

 
Autor: jv 
 
Aplikácie 7 plus