Halenár bude tatkom. Bývalá misska Procházková sa už pýši bruškom

23. novembra 2013, 00:00
Tip redakcii

Čakajú ich rodičovské povinnosti. Bývalá prvá vicemiss Universe Romana Procházková (24) privedie na svet čoskoro prvé dieťa futbalistu bratislavského Slovana Juraja Halenára (30). Obaja zaľúbenci si svoje súkromie poctivo chránia a až do pôrodu taja pohlavie bábätka.

Dvojica Halenár a Procházková v auguste  2013 (vľavo) a počas  návštevy  obchodného  centra (vpravo).

Dvojica Halenár a Procházková v auguste 2013 (vľavo) a počas návštevy obchodného centra (vpravo).

Autor: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Už pred pár mesiacmi písal denník Plus JEDEN DEŇ, že Halenárove srdce si získala bývalá prvá vicemiss Universe Procházková. Spoločne s kamarátkou pravidelne sledovala z tribúny zápasy Slovana a Juraj jej po strelených góloch venoval srdiečka.

Symbol zaľúbených posielal v minulej sezóne dokonca aj po presnom zásahu v Nitre a tiež na Pasienkoch v súboji Ligy majstrov proti Ludogorcu Razgrad, keď strelil dokonca dva góly. „Srdcia patria priateľke,“ uviedol Halenár, ale svoj čerstvý vzťah viac nechcel rozoberať.

Termín sa blíži

Už vtedy sa z fotografií, ktoré urobil fotograf Plus JEDEN DEŇ, zdalo, že Romana „je v tom“, no túto informáciu nikto nepotvrdil. Teraz to však už len ťažko zakryjú. V obchodnom centre sa Juraj so svojou láskou prechádzal ruka v ruke a bývalá misska sa mohla pýšiť zaobleným bruškom.

„Svoje súkromie nechcem rozoberať. Nepoviem, či to bude dievča, alebo chlapec a ani to, kedy sa narodí,“ odvetil Halenár. Pri pohľade na okrúhlu postavu Procházkovej je však jasné, že ich šťastný deň sa blíži.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Michal Bachratý 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Halenár bude tatkom. Bývalá misska Procházková sa už pýši bruškom
Plus JEDEN DEŇ/Michal Bachratý