HOKEJ: Modlia sa k Bohu

03. decembra 2009, 08:01
Tip redakcii

Zákerné choroby prenasledujú posledný mesiac rodinu bývalého skvelého hokejistu Vincenta Lukáča (55). Najskôr musel pod nôž Vinco, ktorému praskli v žalúdku vredy, a nebyť rýchlej reakcie jeho manželky Evy (55), možno by už dnes nebol medzi živými. Teraz sa o svoju manželku strachuje Vinco, pretože po prekonaní obojstranného zápalu pľúc leží od minulého štvrtka v košickej nemocnici v umelom spánku.

„Keď som sa vrátil domov z nemocnice, ochorela moja manželka na chrípku. Ešte minulú sobotu som ju viezol do nemocnice, ale obvodná lekárka nás nechcela prijať, takže manželka musela vydržať doma ešte tri dni,“ povedal nám včera Vincent Lukáč.
„Potom dostala silný obojstranný zápal pľúc a od minulého štvrtka leží na áre v umelom spánku. Modlíme sa, nevieme, čo máme robiť, prosíme Boha, aby sa jej zdravotný stav zlepšil. Bojím sa každého telefonátu. V tejto chvíli si neželám nič, len aby sa moja manželka vrátila zdravá domov. Ostatné veci budem riešiť potom,“ dodal Vinco.

Nemocnica mlčí

Špekulácie o tom, že by Eva Lukáčová mohla mať aj obávaný vírus A (H1N1), sa nepotvrdili. Nemocnica zatiaľ neposkytuje žiadne informácie a k ochoreniu Evy Lukáčovej vyhlásila embargo. „Dostáva podporný kyslík a môžem povedať, že všetci lekári i sestričky sa o jej zdravotný stav príkladne starajú. Neostáva nám nič iné, len čakať a veriť, že sa čoskoro uzdraví,“ dodal Lukáč.

 
Autor: pem, Foto: PETER MIŠO 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
HOKEJ: Modlia sa k Bohu
pem
Foto: PETER MIŠO