VIDEO Ješitné hviezdy? Ronaldo a Robben predviedli svoju odvrátenú stránku!

20. marca 2017, 21:00
Tip redakcii

Páni, tak sa to nerobí! Pojem športová star v sebe ukrýva nielen výkony nad hranicou ľudského myslenia, ale aj rešpekt, pokoru a úctu. Na to zrejme zabudli dve súčasné ikony futbalových trávnikov. Ide o Cristiana Ronalda a Arjena Robbena, ktorí sa cez víkend zachovali nespratné deti a nie ako svetové hviezdy.

Futbalové hviezdy sa predviedli ako veľkí nafúkanci,

Futbalové hviezdy sa predviedli ako veľkí nafúkanci,

Autor: TASR

Ide o obyčajné striedanie, ktoré sa ich tréneri rozhodli „uskutočniť“ na nich. V sobotu sa takto vyznamenal portugalský kanonier Realu Madrid, ktorý nezniesol stiahnutie z ihriska. Jeho kouč Zinedine Zidane je však na také niečo zvyknutý, pretože Cristiano proste rád dohrá každý duel.

Kamery zachytili aj Holanďana Robbena, ako nasrdený schádzal z trávnika a svojmu trénerovi Carlo Ancelottimu dal gestom jasne najavo, čo si myslí o striedaní. Hnevalo ho, že Bayern Mníchov viedol päť minút pred koncom nad Borussiou Mönchengladbach, a on chcel byť v závere pri všetkom dôležitom.

Jeho spoluhráči to zbadali a okamžite sa na Arjenovi začali veselo zabávať. Či už Xabi Alonso alebo Ribery. „Nikdy som nebol rád, keď ma tréner striedal a nemám žiadny problém s Arjenovou reakciou,“ povedal po zápase Ancelotti.

  
 
Aplikácie 7 plus