Koniec prominentného páru: Halenár sa vracia kvôli synovi

17. februára 2016, 12:00
Tip redakcii

Nie je to tak dávno, čo futbalista Juraj Halenár (32) strieľal góly za bratislavský Slovan a do hľadiska posielal zaľúbené srdiečka. S modelkou Romanou Procházkovou síce majú syna Nicolasa (2), no nová posila druholigových Borčíc potvrdila, že už spolu netvoria pár.

Juraj Halenár chce byť  s malým Nicolasom čo  najviac, preto vyhrali Borčice.

Juraj Halenár chce byť s malým Nicolasom čo najviac, preto vyhrali Borčice.

Autor: TASR

Halenár sa s bývalou misskou Romanou Procházkovou dal dokopy ešte počas pôsobenia v Slovane. V januári 2014 sa im dokonca narodil syn Nicolas. „Nežijeme spolu. Máme však dobrý vzťah, vychovávame syna, ktorý nám robí veľkú radosť a aj ja sa snažím s ním tráviť čo najviac času. Byť otcom je tá najkrajšia vec v živote. Chcem byť pri ňom, aj preto padla voľba na Borčice,“ vysvetľoval Halenár.


Romana Procházková a Juraj Halenár v čase, keď tvorili ešte pár a tešili sa na bábätko.
FOTO: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Najlepší ligový kanonier strávil posledný polrok v českom Olomouci, no od zimy sa stal novou tvárou v ambicióznych Borčiciach, ktoré ašpirujú na postup medzi slovenskú elitu. „Som tu nejakých desať dní a zatiaľ to hodnotím kladne. Momentálne sme na sústredení v Turecku a to tiež o niečom svedčí. Veď ktorý tím z druhej ligy si to môže dovoliť,“ uviedol Juraj Halenár. Po tom, čo sa dohodol s „mäsiarmi“, roztrhlo sa vrece s pozitívnymi, ale aj negatívnymi reakciami od fanúšikov.

„Pre mňa je lepšie hrať v druhej lige o postup ako v najvyššej súťaži o záchranu. Zažil som to s Interom i v maďarskej Niyregháze. Nie je to nič príjemné a atmosféra v mužstve nie je ideálna. Mám ambíciu ísť s Borčicami do ligy, bolo by to zaujímavé,“ povedal bývalý hráč všetkých bratislavských tímov Interu, Petržalky i Slovana.


Juraj posielal na tribúnu srdiečka.
FOTO: TASR

Hoci v našej lige patrí medzi ikony, v zahraničí veľkú dieru do sveta neurobil. „Nič neľutujem. Takto to malo byť a doma v našej lige som niečo dokázal. Zahral som si dvakrát Európsku ligu i Ligu majstrov. Štartoval som na majstrovstvách sveta do 20 rokov. Na európskom šampionáte sme dokonca získali bronz. Čas sa nedá vrátiť. Pozerám sa dopredu a chcem postúpiť s Borčicami,“ zaželal si skúsený útočník Juraj Halenár.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Michal Bachratý 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Koniec prominentného páru: Halenár sa vracia kvôli synovi
Plus JEDEN DEŇ/Michal Bachratý