Francúzsky Le Monde: Výkon na pokraji katastrofy!

21. októbra 2011, 12:58
Tip redakcii

Francúzska tlač nebola z výkonov svojich futbalistov v zápase F-skupiny Európskej ligy 2011/2012 proti Slovanu Bratislava nadšená. Tešila sa však aspon z vydretého bodu pre Paríž St. Germain.

Francúzska tlač nejasala z výkonu svojho tímu v Bratislave.

Francúzska tlač nejasala z výkonu svojho tímu v Bratislave.

Autor: Screenshot: lemonde.fr

Slovan - PSG (0:0):

L'Equipe: "Sklamanie a spokojnosť. Paríž sa v Bratislave vyhol katastrofe. Udržal remízu 0:0, keď dohrával v  deviatich proti jedenástim. Menšie zlo, zostáva na druhom mieste v  tabuľke."

Le Parisien: "Paríž zachránil malý bod. V závere dohrával v deviatich a tak si nemohol počínať lepšie, ako remizovať. PSG sa opäť nepresadil na európskej scéne. Pri hre 11 na 11 si vytvoril viaceré dobré príležitosti, nevyužil ich však. Potom to už bolo komplikované."

Le Monde: "Paríž remizoval 0:0 a vyhol sa najhoršiemu. Po vylúčení Chantoma a Tieneho bol na pokraji katastrofy."

Le Figaro: "PSG si skomplikoval život. Napriek zjavnej dominancii v prvom polčase musí byť Paríž spokojný s remízou. Menšie zlo po vylúčení Chantoma a Tieneho.

20 minutes: "Paríž sa zadrel v Bratislave. V Európe PSG nevyhráva, po prehre v Bilbau prišiel o ďalšie dva body po remíze 0:0 na trávniku Slovana. Čo sa týka postupu, ešte nie je nič strašné, v tabuľke je Paríž stále druhý."

Bilbao - Salzburg (2:2):

Marca: "Pomoc Athleticu. Dve chyby rozhodcu zachránili Athleticu zápas so  Salzburgom. Rakúšania viedli 2:0, ale keď to vyzeralo najhoršie, dal Baskom Ivan Bebek dve penalty, viac ako diskutabilné."

As: "Obrovský dar z nebies. Bielsa sa modlil pre pomoc od Bohov a zapršali z  toho dve penalty. Llorente darom Bohov nepohrdol."

El Correo: "Dve penalty zachránili Athletic Bilbao proti Salzburgu. Obe boli pomerne kontroverzné po prísnych verdiktoch rozhodcu. Ale jediné, čo sa ráta, že ich odpískal a Bilbao zostalo na čele F-skupiny."

El Pais: "Athletic si tento zápas do histórie príliš nezapíše. Salzburg nehral zle, bol elegantný v útoku. Ale domáci hrali pomalšie ako zvyčajne. Na zápas asi nikdy nezabudne nešťastník Lindgren."

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Francúzsky Le Monde: Výkon na pokraji katastrofy!
TASR