Slováka Ďuriša porovnali s Messim

19. októbra 2011, 12:01
Tip redakcii

K barcelonskemu futbalovému veľkoklubu patrí aj klubová televízia, ktorá včera v priamom prenose dávala predzápasové tlačovky, ako aj tréning tímov.

Najlepšími strelcami svojich tímov sú Messi a Slovák Ďuriš.

Najlepšími strelcami svojich tímov sú Messi a Slovák Ďuriš.

Autor: Tibor Duducz

Nechýbali zaujímavosti o obidvoch mužstvách. A na príjemné prekvapenie, redaktori Barca TV porovnali domácu hviezdu Lionela Messiho a slovenského hráča Plzne Michala Ďuriša. Prečo práve týchto dvoch hráčov? Práve oni sú najlepšími strelcami svojich klubov v domácej ligovej súťaži.

Išli na sústredenie

Pre trénera Barcelony Pepe Guardiolu je rodina na prvom mieste. Po jeho nástupe ku klubu znížil počty sústredení. Napríklad pred domáci zápasmi hráči väčšinou spia doma a za niektorými súpermi v španielskej ligy lieta Barca na otočku. Dnes je však výnimka. V klube s plnou vážnosťou berú duel z neznámou Plzňou.

Túto skutočnosť potvrdzuje aj fakt, že podľa ankety španielskeho rozhlasu z desiatich priaznivcov červeno – modrých až polovica nevedela, kto bude dnes večer súperom Barcelony... Guardiola nechce nič podceniť a preto svojich zverencov po včerajšom predzápasovom tréningu zobral na sústredenie do luxusného hotela Majestic, ktorý leží v centre mesta.

 
Autor: Pluska.sk/Z Barcelony TIBOR DUDUCZ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Slováka Ďuriša porovnali s Messim
Pluska.sk/Z Barcelony TIBOR DUDUCZ