Brazílčan Robinho má podporu trénera Allegriho

05. decembra 2011, 21:19
Tip redakcii

Brazílsky útočník Robinho má podporu trénera talianskeho futbalového klubu AC Miláno Massimiliana Allegriho aj napriek tomu, že v priebehu desiatich dní nevyužil dve obrovské šance na skórovanie.

Robinho

Robinho

Autor: TASR

Robinho nedal gól v piatkovom ligovom dueli proti FC Janov (2:0), keď poslal loptu nad bránku z dvojmetrovej vzdialenosti a v takmer identickej situácii zlyhal aj v stretnutí Ligy majstrov s FC Barcelona.

"Povedal som mu, že hráč v Serie B v sobotu nepremenil ešte väčšiu šancu. Musíte zostať pokojní. Vždy to môže byť ešte horšie. Nemôžete zatracovať hráča pre dve nevyužité šance. Robinho hral dobre v oboch predmetných zápasoch. Oči všetkých novinárov a fanúšikov sa teraz sústredia na Robinha, ale on nie je jediný hráč na svete, ktorý nepremenil veľkú šancu," zastal sa svojho zverenca kouč "rossoneri" Massimiliano Allegri.

AC Miláno je v Serie A 2011/2012 na druhom mieste dva body za vedúcim Juventusom Turím. V Lige majstrov sa už tento klub kvalifikoval do jarného osemfinále, v H-skupine skončí na druhej pozícii za FC Barcelona bez ohľadu na výsledky utorňajších zápasov v kontinentálnom pohári číslo dva.

Milánčania nastúpia v utorok v Prahe proti úradujúcemu českému šampiónovi Viktorii Plzeň.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Brazílčan Robinho má podporu trénera Allegriho
SITA