Chlapci, paľte konečne ostrými!

03. decembra 2011, 10:00
Tip redakcii

Znie to kruto, ale je to tak. Futbalisti Slovana aj proti Bilbau síce nechali na ihrisku dušu, ale napokon vyšli naprázdno. Prehrali 1:2 a v Európskej lige im patrí za jeden bod celkové posledné miesto v skupinách. Nie div, veď pre belasých to bol na štadióne Athletica iba druhý gól v F skupine. Ak sa chcú weissovci konečne odlepiť od dna, ostáva im jediné. Konečne vytasiť svoje futbalové kolty a začať páliť ostrými nábojmi.

Pištoľníci:Z Filipa
Šeba (vľavo) a Juraja
Halenára sme urobili
kovbojov, ktorí by mali
páliť iba ostrými.

Pištoľníci:Z Filipa Šeba (vľavo) a Juraja Halenára sme urobili kovbojov, ktorí by mali páliť iba ostrými.

Autor: Fotomontáž: Plus Jeden deň

Aj vo štvrtkovom predposlednom súboji F skupiny Bilbao – Slovan mal náš majster na dosah výsledok, ktorý by išiel do sveta. Rovnako ako proti Parížu, tak aj proti Bilbau mal na nohe „veľký“ gól Juraj Halenár. Kým v Paríži z päťky vysoko prestrelil, na štadióne Athletica tentoraz napálil z priameho kopu do brvna. Chýbali len centimetre, a keby Juraj trafil presne, zrejme by belasí neodišli zo Španielska opäť s dlhými nosmi a v tabuľke im nesvietila desivá štatistika jeden bod a dva strelené góly.

„Na keby sa futbal nehrá. Myslel som si, že to bude gól a lopta sa odrazí do brány. Nič to. Verím, že nás tieto zápasy posilnia a proti Salzburgu to začne padať,“ dúfa stogólový corgoňligový kanonier Juraj Halenár.

Weiss: Vyvíjalo by sa to inak

„Škoda, že Halenárova strela z priameho kopu nebola gólová. Ak by sme vtedy skórovali, stretnutie by sa určite vyvíjalo inak,“ myslí si aj tréner Slovana Vladimír Weiss. Nielen však Halenár páli v Európskej lige slepými, ale aj jeho spoluhráči.

Do čierneho zatiaľ totiž trafil iba Karim Guéde ešte v prvom meraní síl s Bilbaom, a teraz vo štvrtok konečne napol sieť súperov aj Filip Šebo. Na to, aby Slovan neskončil v celkovom súčte Európskej ligy na poslednom mieste, však budú musieť v poslednom zápase proti Salzburgu (14. decembra) strieľať presnejšie.

 
Autor: PLUS Jeden deň/šat 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Chlapci, paľte konečne ostrými!
PLUS Jeden deň/šat