Rozvod storočia?! Miliardové manželstvo Beckhamovcov krachuje

04. februára 2016, 11:00
Tip redakcii

Povedali si ´a dosť´?! Šestnásť rokov sa na pomery vo svete šoubiznisu môže zdať ako nekonečná doba. Takú dobu ruka v ruke prežil jeden z najprominentnejších párov planéty David a Victoria Beckhamovci. Je ich manželstvo už v troskách?

Manželstvo futbalistu a speváčky je údajne v troskách.

Manželstvo futbalistu a speváčky je údajne v troskách.

Autor: Profimedia.sk

Už pred niekoľkými mesiacmi začali blúdiť konšpiračnými webmi informácie, že bozkávanie pod imelom či pri západe slnka majú byť len na zaslepenie očí fanúšikov bývalého futbalistu a bývalej speváčky. Ich harmonické nažívanie v luxuse a s pracovnou zaneprázdnenosťou je vraj v koncoch. So šokujúcou správou vyrukovala na titulnej strane americká verzia OK! Magazínu.

„Roky sa snažili, aby ich vzťah aspoň navonok fungoval. Zatiaľ však neprišli na žiadnu stratégiu, ktorá by prekonala ich krízu,“ cituje magazín zdroj z okolia páru. Obaja sú však na toľko zaneprázdnení, že nemajú kedy podpísať rozvodové papiere. Pár si už prešiel krízou pred desiatimi rokmi, keď sa začali ozývať hlasy o Davidovej nevere. Vtedy Victoria prižmúrila oči, ale kompletne zmenila svoje správanie. Začala žiť viac samotársky a utiahla sa do seba.

„The Becks“ majú spolu štyri deti - synov Brooklyna, Romae i Cruza a dcéru Harper. V prípade rozvodu možno deti nebudú ten najväčší problém. Beckhamovci nemajú totiž spísanú predmanželskú zmluvu a ich spoločný majetok sa odhaduje nad miliardu dolárov. Každopádne by sa toto rozvodové konanie stalo najsledovanejším v dejinách.


Rodinka Beckhamovcov po kope. Skončí sa táto idylka?
Foto: Instagram

Ihneď po prevalení šokujúcej správy sa ozvali hlasy, že OK! Magazín klame. Bulvárny portál Gossip Cop označilo informáciu za falošnú. Hovorca páru vydal k tomu oficiálne stanovisko: „David a Victoria zostávajú spolu. Správy o ich rozvode sú bulvárnymi nezmyslami, ktoré si nezaslúžia žiadnu pozornosť!“


Bozkávanie sa pod imelom si Beckhamovci možno už neužijú.
Foto: Instagram

 
Autor: Pluska.sk/mtr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Rozvod storočia?! Miliardové manželstvo Beckhamovcov krachuje
Pluska.sk/mtr