Sexi moderátorka prelomila mlčanie: Vzťah Ronalda s Neymarom šokuje

23. marca 2016, 11:00
Tip redakcii

Na ihrisku sú to nepriatelia na život a na smrť, ale aké majú vzťahy mimo neho? Cristiano Ronaldo z Realu Madrid a Neymar z FC Barcelona súperia proti sebe v španielskej lige, Lige Majstrov a prakticky aj na medzinárodnej úrovni. Akí však sú, keď sa stretnú tvárou v tvár mimo trávnikov?

Cristiano Ronaldo a Neymar sa častejšie stretávajú na trávniku ako mimo neho.

Cristiano Ronaldo a Neymar sa častejšie stretávajú na trávniku ako mimo neho.

Autor: Getty Images

Britská moderátorka Kate Abdo už druhý rok po sebe dostala príležitosť zažiariť na odovzdávaní ocenení FIFA Zlatá lopta pre najlepšieho futbalistu uplynulého roka. Pre Footbal Beyond Borders plavovláska opísala, aký bol vzťah medzi Ronaldom a Neymarom počas skúšok pred veľkolepým galavečerom z 11. januára, pri ktorých Portugalčanovi a Brazílčanovi robil spoločnosť aj Lionel Messi.

„Aj keď Messi a Neymar sú spoluhráči, tak bol to práve Ronaldo, ktorý si zobral pod svoje krídla Neymara. Ukazoval mu, kadiaľ ma ísť a ako sa správať,“ prezradila Abdo a pokračovala: „Ronaldo sa o neho veľmi dobre postaral a zabezpečil, aby mu všetko bolo poriadne vysvetlené a preložené. Keďže obaja hovoria po portugalsky, mali k sebe veľmi blízko. To je pravá tvár Ronalda.“


Moderátorka Kate Abdo (vpravo) spoznala Ronalda až počas skúšok na galavečer.
Foto: Getty Images

Prezývka „Arogantaldo“ môže byť v tomto prípade vcelku nemiestna a potvrdzuje to aj 34-ročná najsexi zamestnankyňa televízie Sky Sports: „Ronalda často vidíme v televízii a myslíme si, že vieme, aký je a máme ho prekuknutého. Potom ho stretneme mimo kamery a nadobúdame iný pocit.“ No dúfajme, že Ronaldo Neymara nenaučil kričať svoje povestné „búúú“ a 24-ročný Neymar nás pri prípadnom víťazstve od toho ušetrí.

Získa v budúcnosti Neymar Zlatú loptu FIFA?

Áno
76%
 
Nie
24%
 
Celkový počet hlasujúcich: 114

 
Autor: Pluska.sk/mtr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Sexi moderátorka prelomila mlčanie: Vzťah Ronalda s Neymarom šokuje
Pluska.sk/mtr