Šokujúce slová fanúšikov Slovana: Zápas v Trenčíne je v ohrození

27. februára 2016, 08:00
Tip redakcii

Fortuna liga štartuje jarnú časť šlágrom ako remeň. Proti sebe sa v sobotu o 15.45 h postavia dva najlepšie tímy po jesennej časti Trenčín a Slovan. Na tribúnach bude po dlhom čase opäť horúco. Na Sihoť sa totiž chystá až 500 belasých fanúšikov. A v kuloároch sa hovorí o pripravovaných provokáciách.

Jesenný duel  medzi Slovanom a Trenčínom sa skončil bez gólov.

Jesenný duel medzi Slovanom a Trenčínom sa skončil bez gólov.

Autor: TASR

Ako je známe, priaznivci Slovana počas zimnej prestávky ukončili bojkot a v sobotu sa ich stovky chystajú podporiť svojich hráčov. Stretnutie je aj preto označené za rizikové a bude sa teda konať za prísnejších bezpečnostných opatrení a pod dohľadom polície. Napriek tomu hrozí, že k neprístojnostiam dôjde, a to priamo počas zápasu.

„Máme informácie, že budú nasadení provokatéri a je záujem, aby sa zápas v Trenčíne nedohral. Nebuďme hlúpi a nedajme sa vyprovokovať. Nech neskončí ani jeden belasý brat v cele a s paragrafmi. Nechajme zlodejov, nech si robia predvolebnú kampaň na niekom inom. Buďme konečne my tí inteligentní a rozvážni,“ avizujú ultrasáci Slovana na svojej stránke.

So skalnými belasých mal minulý týždeň stretnutie aj viceprezident klubu Ivan Kmotrík mladší, na ktorom sa dohodli, že neprístojnosti na štadiónoch sú už minulosťou. „Som veľmi rád, že sme našli spoločnú reč s priaznivcami. Musíme sa pozerať dopredu a ťahať všetci za jeden povraz. Iba tak môžeme spoločne vybudovať silný Slovan,“ vyhlásil k tejto téme Ivan Kmotrík ml.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/šat 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Šokujúce slová fanúšikov Slovana: Zápas v Trenčíne je v ohrození
Plus JEDEN DEŇ/šat