Syn Jozefa Adamca, ktorý prekonal mŕtvicu: Otec dokázal, že je bojovník!

26. januára 2015, 11:00
Tip redakcii

Vynikajúca správa prišla z Trnavy, kde sa po mŕtvici zotavuje futbalová legenda Jozef Adamec (72). Museli ho hospitalizovať, keď prekonal ľahšiu mozgovú príhodu, no v nedeľu už bol doma so svojimi najbližšími. Pre denník Plus JEDEN DEŇ prehovoril jeho mladší syn Stanislav (44).

Jozef Adamec sa už  zotavuje doma. Bude naňho dohliadať syn Stanislav

Jozef Adamec sa už zotavuje doma. Bude naňho dohliadať syn Stanislav

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay, Juraj Velička

Legendárneho rodáka z Vrbového hospitalizovali vo Fakultnej nemocnici v Trnave, kde bol v neustálej opatere lekárov po prekonaní ľahšej mozgovej príhody. Rodina Jozefa Adamca nechce komentovať jeho aktuálny zdravotný stav, ale podľa našich informácií je v dobrej kondícii a vtipkuje na rôzne témy.

„Už je doma,“ povedal denníku Plus JEDEN DEŇ syn Stanislav, ktorý trénuje v dedinskej súťaži Majcichov. Zastihli sme ho, keď sa v nedeľu chystal na prípravný zápas proti Pavliciam. „Práve idem od otca. Má sa dobre, je v poriadku. Chvalabohu, je veľký bojovník, zvládol to. Bol som s ním, budem u neho aj spať, aby bol stále pod kontrolou,“ dodal spokojne Stanislav Adamec.

Telefonicky sa nám podarilo spojiť aj s Jozefom Adamcom, ale mobil prevzala jeho kamarátka Katka, ktorá je populárnemu Hatrlovi nablízku v tomto ťažkom období.

Jasný odkaz pre trnavskú ikonu majú aj fanúšikovia červeno-čiernych. „Na otvorenie nového štadióna má prísť Ajax Amsterdam, tak sa dajte dokopy, aby ste tentoraz svoje šance využili a napravili tak rok 1969, keď ste nepremenili veľké gólové šance v semifinále Pohára európskych majstrov. Tak sa čím skôr uzdravte,“ napísal jeden z priaznivcov Spartaka.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/miba 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Syn Jozefa Adamca, ktorý prekonal mŕtvicu: Otec dokázal, že je bojovník!
Plus JEDEN DEŇ/miba