VIDEO: Brazílčan Neymar si podal Ronalda. Smeje sa na tom celý svet

29. februára 2016, 14:00
Tip redakcii

Najlepšou odpoveďou sú výkony na ihrisku a výsledky mužstva. Aj týmto sa riadili futbalisti Barcelony, ktorí v nedeľu porazili Sevillu (2:1) a pred konkurentmi z madridských tímov Atletico a Real majú desaťbodový respektíve až dvanásťbodový náskok na čele La Ligy.

Brazílčan Neymar si robí žarty z Ronalda.

Brazílčan Neymar si robí žarty z Ronalda.

Autor: TASR

Hviezda blaugranas Neymar pritom nič nedaroval Portugalčanovi Cristianovi Ronaldovi (31) a poslal mu jasný odkaz na jeho nedávne vyjadrenia.

Keby bolo keby

Sobotňajšiu prehru Realu v mestskom derby s Atleticom nezvládol hviezdny Ronaldo, ktorý si vzal na paškál najmä svojich spoluhráčov a nešetril ich kritikou. „Ak by hral každý jeden na rovnakom leveli ako ja, tak by sme už dávno viedli ligu,“ spustil CR7. „Podľa novinárov som každý rok odpad, ale štatistky neklamú. Nechcem znevažovať spoluhráčov, ale nemôžeme vyhrať, keď nemáme k dispozícii to najlepšie,“ spresnil Ronaldo.


Cristiano Ronaldo schádzal z ihriska po zápase s Atléticom Madrid so zvesenou hlavou.
Foto: TASR

Týka sa to najmä útočnej sily bieleho baletu. Práve tam im to v poslednom období škrípe najviac. „Rád hrám s Benzemom, Balom či Marcelom. Nehovorím, že Jesé, Vásquez, Kovačič či Danilo nie sú dobrí. Sú to výborní futbalisti, ale predstavte si, že Barcelona by mala stále zranených Messiho, Neymara či Suareza. Určite by neboli tam, kde sú teraz,“ myslí si portugalská hviezda. „Neviem, či to bolo zlou prípravou v prvej polovici sezóny, ale máme veľa zranených a veľmi to bolí,“ pokračoval.

Zmizol bez stopy

Jeho vyjadrenia zožali tvrdú kritiku vo svete, že si neváži spoluhráčov. Futbaloví odborníci dokonca odkázali Ronaldovi, aby sa pozrel na svoje výkony. Ani súboj s Atleticom sa neradí k tým lepším v jeho doterajšej kariére. Po výhre nad Sevillou poslal odkaz rodákovi z Madeiry aj Brazílčan Neymar. Na sociálnej sieti Twitter ho prirovnal ku kúzelníkovi, ktorý zmizol bez stopy.

 
Autor: Pluska.sk/miba 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
VIDEO: Brazílčan Neymar si podal Ronalda. Smeje sa na tom celý svet
Pluska.sk/miba