Pôjde Kello už v januári do Celticu?

25. decembra 2011, 16:24
Tip redakcii

Zdá sa, že prestup slovenského futbalového brankára Mariána Kella (29) zo škótskeho Hearts do Celticu Glasgow je na dobrej ceste. Marián Kello na Štedrý deň odchytal v dueli proti Motherwellu (2:0) za svoj klub celé stretnutie. A môže sa stať, že v drese Hearts to bol jeho posledný domáci zápas.

Na slovenského brankára si brúsi zúbky klub Celtic Glasgow.

Na slovenského brankára si brúsi zúbky klub Celtic Glasgow.

Autor: profimedia.sk

Najbližšie tím z Edinburghu sa pred vlastnými divákmi predstaví až 14. januára budúceho roku. A v tom čase môže byť Kello už hráčom Celticu! Slovenskému gólmanovi v júni 2012 končí za Hearts zmluva. A rozhodol sa, že ju nepredlží.

Dôvod? Rád by si zachytal za ,,väčšie” mužstvo a bol by rád, keby dostával výplatu pravidelne. V Hearts totiž financie majú hráči oneskorene…

Aby Hearts dostal za Kella financie, musí ho v januári predať. V lete by totiž za neho nedostal ani cent… A Celtic Glasgow, kde v minulosti pôsobili aj Slováci Stanislav Varga a Ľubomír Moravčík, hľadá kvalitného gólmana. A v plánoch manažéra Neila Lennona je Kello na prvom mieste. A zdá sa, že za 400 000 eur slovenského reprezentačného gólmana aj získa!

 
Autor: Pluska.sk/duc 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Pôjde Kello už v januári do Celticu?
Pluska.sk/duc