Postup českých futbalistov na ME 2012: Vulgárne oslavy v tangáčoch

18. novembra 2011, 08:02
Tip redakcii

Roztrhané košele, obleky, nohavice na zemi a k tomu falošné hitovky s vyšperkovanými vulgárnymi refrénmi. Keď ste si mysleli, že práve čítate ďalšiu historku bujarého konca pravej dedinskej zábavy v treťotriednej krčme, ste na omyle. Takto totiž vyzerali oslavy českých futbalistov, ktorí po utorkovom víťazstve 1:0 v Čiernej Hore postúpili na ME 2012.

Na letisku znelo: Drulák nemá č...k!

Na letisku znelo: Drulák nemá č...k!

Autor: Tv Markíza

Škandalózny návrat českých futbalistov poriadne rozvíril hladinu u našich západných susedov. Nečudo. Všetko sa začalo ešte na letisku v Podgorici. Hráčom sa s pribúdajúcimi pohárikmi rozviazali jazyky až natoľko, že si pred kamerami schuti zanadávali na svojich neprajníkov, najmä na bývalého reprezentanta Radka Druláka. Skandovali „Drulák nemá č...k.“

Chce ich zažalovať

Po prílete do Prahy to rozbalili naplno. Bolo jasné, že v lietadle sa nepila minerálka, ale niečo tvrdšie. Hráči totiž z neho vystúpili ako po najdivokejšej žúrke. Pri oslavách sa tak odviazali, že si navzájom potrhali obleky. Najhoršie na tom bol Tomáš Pekhart a Milan Baroš, ktorí sa na letisku predviedli ako striptéri.

Obaja pobehovali po Ruzyni v trenkách, lepšie povedané Baroš v čiernych tangáčoch. Bývalý reprezentant Radek Drulák, ktorý národný tím počas kvalifikácie neraz za hru poriadne spucoval, tak dostal od hráčov odkaz.

„To je obraz nášho zväzu. Určite to nemali hráči z vlastnej hlavy. Asi to bolo na podnet niekoho,“ reagoval pre domáce médiá Drulák. Tento incident bude mať asi dohru. České médiá tvrdia, že Drulák sa chystá podať na Českomoravský futbalový zväz žalobu.

Aféry s prostitútkami

Českí fanúšikovia majú ešte v pamäti aféru ich hráčov po zápase so Slovenskom. V kvalifikácii MS podľahli v apríli 2009 doma 1:2 a nezvládli to. Dopriali si riadnu párty, po ktorej vraj skončili s prostitútkami. Rovnako to bolo aj v roku 2007 po prehre s Nemeckom.

 
Autor: PLUS Jeden deň/šat,sita 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Postup českých futbalistov na ME 2012: Vulgárne oslavy v tangáčoch
PLUS Jeden deň/šat
sita