Hviezdny Jágr tlieskal Plzni postojačky

25. augusta 2011, 20:51
Tip redakcii

Obdivuhodný výkon futbalistov Viktorie Plzeň v odvetnom zápase play-off Ligy majstrov 2011/2012 s FC Kodaň (2:1) nadchol aj českú hokejovú megahviezdu Jaromíra Jágra, ktorá si historický postup "vrbovcov" do skupinovej fázy prestížnej súťaže vychutnala plnými dúškami pred televíznou obrazovkou.

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr

Autor: TASR

"Musím sa priznať, že hneď po zápase som vyskočil z gauča, tlieskal som a slzy som mal na krajíčku," citoval český denník Sport slová najlepšieho českého hokejistu všetkých čias.

"Plzeň hrala naozaj skvele. Veľmi sa mi to páčilo. Konečne som si našiel aj vo futbalovej lige klub, ktorému môžem fandiť. Predtým to bol Slavoj Houslice," zdôraznil 39-ročný rodák z Kladna.

Podľa dvojnásobného víťaza Stanleyho pohára, olympijského víťaza z  OH 1998 v Nagane a dvojnásobného majstra sveta hrajú zverenci hlavného trénera Pavla Vrbu futbal podobným štýlom ako v minulosti boxoval legendárny Muhammad Ali.

"On tiež nechal súpera chvíľu dýchať. A potom ho neuveriteľne ´zmydlil´. Plzeň ma jednoducho nadchla," dodal Jaromír Jágr.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Hviezdny Jágr tlieskal Plzni postojačky
SITA