Petr Čech sa zranil

18. augusta 2011, 17:56
Tip redakcii

Brankár anglického futbalového klubu FC Chelsea Petr Čech si pre zranenie kolena nezahrá približne tri až štyri týždne. Český gólman sa nepríjemne pošmykol na stredajšom tréningu "The Blues" a privodil si zranenie. Vedenie úradujúceho anglického vicemajstra dúfa, že štvornásobný najlepší futbalista Česka bude k dispozícii na šláger proti Manchestru United, ktorý sa uskutoční 18. septembra na Old Trafforde.

Petr Čech

Petr Čech

Autor: SITA

"Petr Čech si poškodil väzy v kolene a zostane mimo hry tri až štyri týždne. Stalo sa to na konci stredajšej tréningovej jednotky, nepríjemne spadol celou váhou na to koleno. Mohlo sa to skončiť aj oveľa horšie," vyhlásil kouč FC Chelsea André Villas-Boas.

Jednotkou mužstva zo Stamford Bridge počas neúčasti skúseného 29-ročného českého gólmana bude jeden z dvojice Henrique Hilário, Ross Turnbull. Najbližším súperom Chelsea bude v sobotňajšom ligovom dueli West Bromwich Albion.

Portugalský kouč tiež vyhlásil, že proti WBA bude na súpiske aj stredopoliar John Obi Mikel, ktorému pred pár dňami uniesli otca.

 
Autor: Pluska.sk/SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Petr Čech sa zranil
Pluska.sk/SITA