Cristiano Ronaldo chce zostať v Reale Madrid

29. decembra 2011, 21:52
Tip redakcii

Portugalská hviezda španielskeho futbalového klubu Real Madrid Cristiano Ronaldo vyhlásil, že by najradšej zostal hráčom "bieleho baletu" čo najdlhšie. Jeden z najlepších hráčov súčasnosti to uviedol len pár dní potom, čo tréner mužstva zo Štadióna Santiaga Bernabéua José Mourinho vyhlásil, že sa chce vrátiť do Anglicka.

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Autor: ČTK

"Som v Reale Madrid šťastný. Aj v budúcnosti chcem zostať hráčom tohto klubu. Užívam si to a chcem naďalej pokračovať v Reale Madrid," uviedol na tlačovej konferencii v Dubaji 26-ročný rodák z Funchalu C. Ronaldo.

"Španielska liga je najlepšia na svete. Každému hráčovi dovolí naplno ukázať jeho schopnosti," pokračoval bývalý hráč Manchestru United a Sportingu Lisabon.

Portugalský krajan Cristiana Ronalda v službách španielskeho klubu José Mourinho v pondelok vyhlásil pre britskú BBC, že jeho nasledujúcou zastávkou bude s najväčšou pravdepodobnosťou najvyššia anglická súťaž - Premier League. Štyridsaťosemročný kouč už v Anglicku trénoval FC Chelsea (2004 - 2007).

"Ak to bude možné, chcel by som sa vrátiť do  Anglicka a zostať tam čo najdlhšie," nechal sa počuť Mourinho, ktorý má platný kontrakt s Realom Madrid do konca sezóny 2013/2014 a spájajú ho s  pôsobením v Manchestri United.

"Červených diablov" však už neuveriteľných 25 rokov vedie Sir Alex Ferguson.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Cristiano Ronaldo chce zostať v Reale Madrid
SITA