Po prvom góle si pýtali od Weissa košeľu

21. decembra 2011, 12:51

Konečne mu to tam padlo. Náš mladý talentovaný reprezentant Vladimír Weiss (22) strelil v utorok v šestnásťfinále španielskeho pohára Espanyol – Celta Vigo svoj premiérový gól v drese svojho súčastného zamestnávateľa.

Náš mladý talentovaný reprezentant Vladimír Weiss (22) strelil v utorok svoj premiérový gól v drese svojho súčastného zamestnávateľa.

Autor: profimedia.sk

Weiss načal Celtu Vigo v 31. minúte, potom ako potrápil  troch obrancov súpera a následne šikovnou „placírkou“ poslal brankára do role štatistov. Hostia si už na začiatku druhého polčasu sami strelili vlastný gól a weissovci mali víťazstvo vo vrecku.

Po výhre 4:2 postúpil do osemfinále. Weissov gól zaujal aj španielske média. Bolo to nielen vďaka jeho skvelej individuálnej akcii, ale aj trojici fanúšikov, ktorí nášmu reprezentantovi mávali zaujímavým transparentom s obsahom: "Weiss prosím, daj mi svoju košeľu. Vďaka, veselé Vianoce."

Autor: Pluska.sk/šat, Video: Dailymotion