Ancelotti má jasný plán: Chce dvojicu Kaká - Beckham

27. decembra 2011, 11:17
Tip redakcii

Bývalý tréner milionárskej Chelsea Carlo Ancelotti ešte len prebral kormidlo pri francúzskom Paris St. Germain a už kuje nové plány ako posilniť svoj tím. Dokopy chce dať dve slávne mená, ktoré kedysi spolu valcovali v drese AC Miláno.

Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti

Autor: Profimedia.sk

O príchode bývalého anglického kapitána Davida Beckhama sa hovorí ako o stopercentnej záležitosti a tak sa Ancelotti obzerá po ďalších hviezdach. A do oka mu padol brazílsky útočník Kaká, ktorý v Reale Madrid stáel hľadá stratenú formu. Biely balet ho kúpil v roku 2009, ale potom prišlo zranenie a odvtedy už nie kaká tým, čím býval. Práve preto by aj on rád zo Španielska odišiel. Verí totiž, že zmena pôsobiska by mu pomohla a rovnaký názor má aj Ancelotti.

„Kaká je skvelý futbalista a spolu s Beckhamom by boli pre PSG veľkým prínosom. Napokon títo dvaja spolu hrávali v AC Miláno a ich spolupráca bola výborná. Navyše som presvedčený, že by sa opäť dostal do formy a to by znamenalo jeho návrat do reprezentácie,“ povedal pre francúzske médiá Ancelotti. A Kaká sa netají tým, že by ešte rád reprezentoval a veľmi túži po štarte na MS 2014. Ancelotti má teda smelé plány a vo Francúzsku sú všetci futbaloví nadšenci zvedaví či sa mu ich podarí naplniť.

 
Autor: Pluska.sk/mr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ancelotti má jasný plán: Chce dvojicu Kaká - Beckham
Pluska.sk/mr