Hamšík: Čaká nás náročný zápas

06. decembra 2011, 12:28
Tip redakcii

Taliansky futbalový klub SSC Neapol, v ktorom pôsobí aj kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík, má na dosah postup do osemfinále Ligy majstrov 2011/2012.

Marek Hamšík (vľavo)

Marek Hamšík (vľavo)

Autor: ČTK

"Partenopei" nastúpia v stredu na ihrisku španielskeho Villarrealu a pre postup do vyraďovacej fázy kontinentálneho pohára musia zvíťaziť, ak sa nechcú spoliehať na výsledok druhého zápasu v A-skupine. V ňom sa stretnú Manchester City a Bayern Mníchov.

"Je to jasné. Ak zdoláme Villarreal, nemusí nás zaujímať výsledok zápasu Manchester City - Bayern Mníchov a postúpime," uviedol pre svoju oficiálnu internetovú stránku 24-ročný ofenzívny stredopoliar Hamšík.

Bývalému hráčovi Slovana Bratislava a Brescie sa proti Villarrealu darí. V troch dueloch proti tomuto tímu, v ktorých Hamšík nastúpil, sa mu podarilo vo dvoch skórovať. Kapitán národného výberu SR dal "žltej ponorke" gól vo  februári tohto roka v stretnutí Európskej ligy a presný zásah pridal aj v  prvej vzájomnej konfrontácii v kontinentálnom pohári číslo jeden v  tejto sezóne.

"Španielskemu tímu sa nedarí v domácej súťaži a v Lige majstrov 2011/2012 zatiaľ nezískal ani bod. Ale je to kvalitné mužstvo, bude to veľmi náročný zápas. Verím, že zvládneme duel proti ´žltej ponorke´ a po deväťdesiatich minútach sa budeme usmievať," dodal Marek Hamšík.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Hamšík: Čaká nás náročný zápas
SITA