Juraj Kucka: Vytešuje sa z dcérky Melanie!

27. decembra 2011, 11:46
Tip redakcii

Futbalista FC Janov a slovenský reprezentant Juraj Kucka dostal najkrajší vianočný darček v živote. Priateľka Katka mu dva dni pred Štedrým večerom porodila dcérku Melanie.

Juraj Kucka (vpravo) má dôvod na radosť.

Juraj Kucka (vpravo) má dôvod na radosť.

Autor: Profimedia.sk

Pocity, ktoré Juraj prežíval sa mu opisovali len ťažko. Keď sa mu darí v kariére cíti sa výborne, ale toto bolo niečo celkom iné a pre neho zatiaľ nepoznané. „Chcel by som vám oznámiť, že 22. decembra o 23.28 h som sa stal otcom prekrásnej dcérky Melanie. Vážila 3450 gramov a merala 52 centimetrov. Mamina aj Melánia sú v poriadku,“ hrdil sa prvým prírastkom do rodiny na svoje stránke Kucka.

Juraj momentálne stále nehráva, pretože si doliečuje zranený stehenný sval a tak svoj tím podporuje aspoň v hľadisku. Kucka je momentálne spokojný, pretože okrem radostnej správy z narodenia dcérky sa od lekárov dozvedel, že aj jeho zranenie sa vyvíja dobre a podľa predstáv odborníkov. „Moja liečba je zatiaľ na dobre ceste. Už som na tréningoch začal aj behávať a podľa lekárov by som mohol začať na plno zarezávať po krátkej zimnej prestávke, ktorá sa nám končí v stredu 28. decembra,“ dodal Kucka.

 
Autor: Pluska.sk/mr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Juraj Kucka: Vytešuje sa z dcérky Melanie!
Pluska.sk/mr