Tevez sa upísal milánskemu AC

07. decembra 2011, 09:58
Tip redakcii

Argentínsky futbalový útočník Carlos Tevez sa už dohodol na podmienkach polročného hosťovania v AC Miláno. Viceprezident sedemnásobného európskeho šampióna Adriano Galliani potvrdil, že talianska strana už poslala žiadosť o hosťovanie aj doterajšiemu Tevezovmu zamestnávateľovi Manchestru City.

Carlos Tevez si už vyskúšal milánsky dres.

Carlos Tevez si už vyskúšal milánsky dres.

Autor: SITA

"Máme dohodu s hráčom a do City už smeruje ponuka - za istých podmienok hosťovanie a opcia na riadny prestup," povedal Galiani pre klubovú televíziu. Problémom môže byť fakt, že aktuálny líder anglickej ligy nechce Teveza uvoľniť na hosťovanie do žiadneho klubu, ale chce okamžitý prestup.

"Citizens" svoju budúcnosť nespájajú už s Tevezom, ktorý je v Manchestri nežiaducou osobou pre priaznivcov United aj City. Tevezova šálka pretiekla po kauze s trénerom Robertom Mancinim, keď odmietol nastúpiť na zápas Ligy majstrov 2011/2012 v Mníchove ako striedajúci hráč.

Na Old Trafforde sa stal zasa nenávideným práve po prestupe k mestskému rivalovi. Miláno na druhej strane hľadá adekvátnu a  promptnú náhradu za vyradeného útočníka Antonia Cassana, ktorý sa nedávno podrobil operácii srdca.

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Tevez sa upísal milánskemu AC
TASR