Totti ostáva v AS Rím

15. decembra 2011, 19:24
Tip redakcii

Francesco Totti vyhlásil, že neopustí taliansky futbalový klub AS Rím, ktorého je kapitánom. Tridsaťpäťročný hráč je verný farbám tímu z "večného mesta" počas celej svojej kariéry, v ostatnom období sa však narušili jeho vzťahy s fanúšikmi.

Francesco Totti

Francesco Totti

Autor: profimedia.sk

Útočník je uctievaný ako ikona AS, ale po nepremenenej jedenástke v  druhom polčase pondelňajšieho ligového zápasu s lídrom súťaže Juventusom Turín za stavu 1:1 sa aj jemu ušla spŕška výčitiek a všetko vyvrcholilo urážkami neďaleko jeho domu v rímskej štvrti Eur.

Urazili ho fanúšikovia

Aj preto začal uvažovať o zmene prostredia a táto eventualita vraj istý čas reálne prichádzala do úvahy. "Áno, je to tak, najmä po nedávnych udalostiach. Keď sa to zopakuje, budem nad tým premýšľať stále častejšie. Ak som hlavným problémom Ríma, vypočujem tieto hlasy a pouvažujem, čo s tým. Nehovorím teraz o klube, trénerovi ani o spoluhráčoch," mal podľa médii povedať Totti. Bývalý taliansky reprezentant sa však poponáhľal s  opravným vyhlásením: "Fanúšikovia ma urazili, ale moje slová neboli správne interpretované. Zostávam hráčom AS Rím."

Rimania v pondelok remizovali doma s Juventusom 1:1 a patrí im až 9. priečka v tabuľke Serie A 2011/2012.

 
Autor: SITA, Video: Youtube 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Totti ostáva v AS Rím
SITA
Video: Youtube