Vengloš: Hamšík predĺži zmluvu s Neapolom

09. decembra 2011, 10:47
Tip redakcii

Marek Hamšík onedlho predĺži spoluprácu s SSC Neapol, po dávnejšom avíze prezidenta "Partenopei" Aurelia de Laurentiisa to oznámil aj agent kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie Juraj Vengloš.

Marek Hamšík

Marek Hamšík

Autor: profimedia.sk

Ofenzívny stredopoliar má s tímom spod Vezuvu platnú zmluvu až do leta 2015, klub sa ju však snaží vylepšiť vo svetle údajného záujmu hneď viacerých európskych gigantov o služby 24-ročného rodáka z Banskej Bystrice.

"Možnosť, že Marek bude pokračovať vo svojej kariére v azúrovom drese, je veľmi pravdepodobná. Záujmom môjho klienta je zostať v Neapole a čoskoro podpíše predĺženie kontraktu," cituje slová Vengloša portál blogs.bettor.com.

Bývalý hráč Slovana Bratislava či Brescie je súčasťou SSC od roku 2007 a postupne sa vypracoval na jeho oporu. Aj vďaka Hamšíkovým gólom postúpil Neapol pri svojej premiérovej účasti v skupinovej fáze Ligy majstrov do osemfinále. Juraj Vengloš je presvedčený, že týmto sa potenciál klubu, ktorého legendou je Diego Maradona, ešte nevyčerpal.

"Neapol môže pomýšľať v Lige majstrov aj na semifinále. Veľa samozrejme závisí od žrebu, ale aj Marek verí tomuto tímu," uzavrel licenčný hráčsky agent FIFA.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vengloš: Hamšík predĺži zmluvu s Neapolom
SITA