Skúsený center Handzuš začína trénovať: Rozhoduje sa, kde zakotví

29. septembra 2012, 10:00
aktualizované 29. septembra 2012, 17:00
Tip redakcii

Nie je tajomstvom, že hokejový Slovan sa plánuje posilniť na poste stredného útočníka. Jednou z alternatív je aj angažovanie skúseného Michala Handzuša (35). Ten v týchto dňoch začína po zranení slabín s tréningom na ľade, ale v prípade, že bude výluka v NHL trvať dlhšie, nevylúčil možnosť pôsobenia v bratislavskom klube v ruskej KHL.

Všetko je otvorené: Michal
zatiaľ nepotvrdil ani nevyvrátil
žiadnu alternatívu okolo svojho
budúceho klubu.

Všetko je otvorené: Michal zatiaľ nepotvrdil ani nevyvrátil žiadnu alternatívu okolo svojho budúceho klubu.

Autor: PETER MIŠO/Plus JEDEN DEŇ

Slovenský reprezentant Michal Handzuš si zdravotné problémy privodil na konci minulej sezóny, no napriek tomu absolvoval svetový šampionát vo Fínsku, kde napokon získal striebornú medailu. Útočník San José až vo štvrtok začal korčuľovať na ľade a najbližšie dni ukážu, kedy by sa mohol zapojiť do zápasového kolotoča.

„Nechcem nič predbiehať, rozhodnem sa podľa toho, ako sa budem cítiť. Potrebujem najprv natrénovať a až potom môžem ísť hrať,“ povedal nášmu denníku Handzuš.

Volal mu aj Šatan

O služby skúseného centra má okrem Banskej Bystrice podľa našich informácií záujem aj bratislavský Slovan. Handzušovi dokonca volal aj kapitán belasých Miroslav Šatan.

„Áno, hovoril som s Mirom. Chcem však odohrať nejaké stretnutia za Bystricu. To som avizoval už predtým a nič sa na tom nemení,“ vyhlásil Mišo.

Ak by však štrajk v NHL trval dlhšie, ako sa plánuje, a súťaž by sa do konca roka nerozbehla, nie je vylúčené, že ho fanúšikovia uvidia v drese Slovana. „Všetko je otvorené,“ dodal slovenský hokejista.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/MARIÁN KORBEL 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Skúsený center Handzuš začína trénovať: Rozhoduje sa, kde zakotví
Plus JEDEN DEŇ/MARIÁN KORBEL