Ex Mira Hlinku si opäť našla športovca: Po žiadosti o ruku ostala v nemom úžase!

04. decembra 2016, 07:00
Tip redakcii

Bývalá priateľka hokejistu Miroslava Hlinku Zuzana Kundrátová (38) je opäť šťastná. Po dvoch rokoch od tragédie, kedy bývalý slovenský reprezentant spáchal samovraždu, si našla nového priateľa. S futbalistom Zsoltom Hornyákom už spolu aj bývajú. Ako a kde ju požiadal o ruku?

Zuzana Kundrátová sa po tragickej smrti Mira Hlinku dala dokopy s bývalým futbalistom Zsoltom Hornyákom.

Zuzana Kundrátová sa po tragickej smrti Mira Hlinku dala dokopy s bývalým futbalistom Zsoltom Hornyákom.

Autor: TASR, archív Z. K.

Paradoxne, jej novým priateľom je opäť športovec. Chodia spolu od januára, ale poznali sa už aj predtým. „Spojila nás v podstate smrť blízkych. Keď Zolimu zomrel otec, vedela som sa do jeho situácie vcítiť. Ponúkla som mu pomoc, že keď sa bude potrebovať porozprávať, rada sa s ním stretnem,“ povedala Zuzana Kundrátová.

Dnes tvrdí, že našla lásku svojho života. „Kúpili sme si spolu byt, plánujeme spoločnú budúcnosť i rodinku. Sadli sme si vo všetkom, máme spoločné záujmy i predstavy o živote. Je to muž mojich snov,“ priznala Zuzka. V apríli ju Zolo požiadal o ruku. A to rovno na palube lietadla, keďže Zuzana robí letušku.


Zuzana Kundrátová našla šťastie v náručí bývalého futbalistu Zsolta Hornyáka.
Foto: archív Z. K.

„Stalo sa to vo Francúzsku, akoby symbolicky nad Parížom. Keď lietadlo stúpalo, Zoli sa ma opýtal, či mi môže položiť otázku. Ja som vychrlila zo seba, že teraz nie. Neskôr, keď sa už dalo na palube pohybovať, Zoli zrazu kľačal v uličke na kolenách, v ruke držal prsteň s briliantom. Zostala som v nemom úžase. Vtedy sa ma opýtal, či by som si ho zobrala,“ opísala udalosti Zuzana.

Nuž, romantike sa medze nekladú. Obaja vyzerajú spolu šťastní. A čo upútalo futbalistu na Zuzane? „Je to pohľadná žena, pracovitá, cieľavedomá s neskutočným zmyslom pre poriadok a čistotu. Poznal som ju už dlhšie, ale rešpektoval som jej vzťah s Mirom Hlinkom a ani po tragédii som nemal odvahu zavolať jej. Spojila nás až neskôr vlastne tragédia. Nikoho som doteraz tak nemiloval ako ju,“ vyznal sa Zoli. A sympatická Zuzana je dokonca ochotná nechať aj povolanie letušky, aby sa mohli spoločne usadiť.

 
Autor: Iveta Weiszová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ex Mira Hlinku si opäť našla športovca: Po žiadosti o ruku ostala v nemom úžase!
Iveta Weiszová