Fanúšikovia v New Yorku sa búria: Talentovaný Slovák skončil na farme

29. februára 2016, 11:00
Tip redakcii

Slovenským hokejistom sa nedarí presadiť v prvom tíme NHL po povolaní z farmárskeho mužstva. V najprestížnejšej hokejovej súťaži sveta sa po získaní príležitosti po Markovi Daňovi a Petrovi Budajovi neohrial ďalší korčuliar spod Tatier.

Marek Hrivík putuje po štyroch zápasoch naspäť na farmu.

Marek Hrivík putuje po štyroch zápasoch naspäť na farmu.

Autor: Getty Images

Po štyroch zápasoch v drese New Yorku Rangers v NHL, v ktorých dosiahol jednu asistenciu, sa slovenský hokejista Marek Hrivík vracia na farmu, informoval klub prostredníctvom twitteru. V AHL je rodák z Čadce hráčom tímu Hartford Wolf Pack s tohtosezónnou bilanciou 7 gólov a 21 asistencií.

Dvadsaťštyriročný útočník debutoval v NHL 21. februára 2016 proti Detroitu, o dva dni neskôr na ľade New Jersey dosiahol svoj prvý kanadský bod. Hral zväčša na pravom krídle štvrtej formácie. Jeho preradenie na farmu zle zvládajú fanúšikovia Rangers. "Bol to dobrý ´jazdec´. Dúfam, že sa skoro vráti," odkazujú priaznivci a mnoho z nich zastáva názor, že do štvrtej formácie bol ako vyšitý. "Zlé rozhodnutie, lebo bol platný pre štvrtú formáciu. Štvrtá päťka s ním pracovala veľmi dobre. Určite bol lepší ako Tanner Glass," pridávajú sa ostatní na sociálnych sieťach.

 
Autor: SITA, iw 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Fanúšikovia v New Yorku sa búria: Talentovaný Slovák skončil na farme
SITA
iw