MS v hokeji 2017 - FOTO Česi si dovolili poslať domov hviezdu z NHL: Smútiť môže v náručí sexi missky | Pluska.sk

FOTO Česi si dovolili poslať domov hviezdu z NHL: Smútiť môže v náručí sexi missky

02. mája 2017, 18:00

Zatiaľ čo slovenskí hokejisti sa na majstrovstvách sveta musia zaobísť bez hráčov z NHL, v Česku riešia opačné problémy. Naši západní susedia si dovolili dokonca taký luxus, že z kádra pred šampionátom vyradili obrancu Jakuba Kindla z Floridy Panthers. Smútiť však nemusí, môže sa aspoň venovať svojej sexi priateľke.

Jakub Kindl sa do nominácie na šampionát nedostal, utešovať ho bude sexi priateľka.

Jakub Kindl sa do nominácie na šampionát nedostal, utešovať ho bude sexi priateľka.

Autor: Instagram Aferdita Dreshaj, profimedia.sk

Tridsaťročný rodák z Myjavy už pred príchodom zo zámoria vedel, že nemá miesto v tíme isté. Hráči z NHL sa v drvivej väčšine prípadov ani nemusia zaoberať tým, či na šampionát pôjdu, no Kindl si nakoniec sezónu nepredĺži.

„Nedostal žiadny sľub a my si ceníme,  že prišiel. Na druhej strane nás nepresvedčil, aby bol medzi šiestimi najlepšími obrancami,“ povedal tréner českej reprezentácie Josef Jandač. Do výberu pre MS sa dostali napríklad traja obrancovia z českej ligy, ale aj slovanista Tomáš Kundrátek.

Kindl tak nedoplní káder o ďalšie hviezdne mená zo zámoria, ako sú Tomáš Plekanec, David Pastrňák, Jakub Voráček, Petr Mrázek, Michal Kempný či Radko Gudas. Kindl v tejto sezóne odohral za Floridu 39 zápasov, no do play-off s pantermi nepostúpil.

A keďže nepocestuje ani na majstrovstvá sveta, môže oddychovať v spoločnosti svojej krásnej priateľky Aferdity Dreshaj. Sexi blondínka sa môže pýšiť titulom Miss Kosovo 2011. Modelka a zároveň aj speváčka svojmu milému už palce na šampionáte pred tromi rokmi držala, no tento rok si dvojica môže užiť  dlhšie voľno a oddychovať.

 
Autor: pm
 
 
 
FOTO Česi si dovolili poslať domov hviezdu z NHL: Smútiť môže v náručí sexi missky
pm