FOTO Už si povedali áno: Marián Gáborík má životný prestup za sebou!

14. júla 2017, 14:15
aktualizované 14. júla 2017, 17:10 Tip redakcii

Ďalšia prominentná svadba na Slovensku. V kaštieli v Tomášove nestihli ešte poriadne upratať po Adele Banášovej, pardon už Vinczeovej, a už otvárajú dvere ďalšiemu prominentnému páriku. Po 16:00 si tam áno povedali hokejista NHL Marián Gáborík a známa tanečníčka Ivana Surovcová.

Párik si za deň svadby zvolil piatok 14. júla. Aktualizujeme

Párik si za deň svadby zvolil piatok 14. júla.

Autor: Instagram

Viac fotografii zo svadobného dňa si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII

16:45 - Z Mariána Gáboríka je už ženáč! Slovenský útočník pred pár minútami povedal áno už v týchto chvíľach svojej manželke Ivane Surovcovej!

16:27 - Na svadbu zavítala ďalšia hokejová legenda - Ľubomír Višňovský do kaštieľa v Tomášove prišiel s manželkou. 

16:25 - Daniela Hantuchová ešte pred pár dňami všetkých prekvapila správou, že s profesionálnym tenisom končí, no na svadbe Mariána Gáboríka a Ivany Surovcovej nechýba. A opäť všetkých svojou krásou očarila. 

16:15 - Obrad sa aj s hviezdnymi hosťami pomaly začína.

16:05 - Hokejistov spoločne s ich polovičkami doviezol do areálu autobus. 

15:50 - Obrad sa už blíži, na športovú svadbu roka v luxusnom kaštieli naďalej prúdia pozvaní hostia. Deň D Mariána Gáboríka si užijú aj ďalší slávni hokejisti na čele so Zdenom Chárom, Tomášom Tatarom, Mariánom a Marcelom Hossom, Andrejom Sekerom či Richardom Lintnerom. 

15:35 - Životná chvíľa Mariána Gáboríka a Ivany Surovcovej sa blíži... do kaštieľa postupne prichádzajú ďalší pozvaní hostia, ktorých kontroluje SBS služba. 

15:10 - Na mieste je už aj hlavná postava dnešného dňa - ženích Marián Gáborík! 

14:40 - Do kaštieľa dorazili už aj rodičia Mariána Gáboríka aj jeho brat Branislav. Priestor a svadobných hostí stráži nielen SBS služba, ale aj policajti, ktorí dohliadajú na poriadok. 

Zaľúbený párik randí spolu od roku 2011 a zasnúbili sa vo februári tohto roka na romantickej pláži. Ako sa však hovorí, že do roka a do dňa by mala byť svadba, tak sa to dohodli nedodržať. Sobáš si naplánovali hneď najbližšie leto a to v piatok 14. júla. „Piatku bude vládnuť Jupiter, čo je planéta šťastia, takže obrad i oslava by mali prebehnúť v poriadku. Chýbať nebude zábava, ani romantika. Mladomanželia budú šťastní. Jediné, čo by sa mohlo pokaziť je počasie, prípadne by sa mohol objaviť nepríjemný opitý hosť. Zatiaľ sú však do seba zaľúbení, malo by im to klapať a na prelome rokov 2018 a 2019 bude možno aj bábätko“ vyjadrila sa pre wanda.sk astrologička Valika Polčicová.

Očakáva sa veľkolepá hostina, kde by nemali chýbať zvučné mena slovenského hokeja i šoubiznisu. A takýchto hostí treba aj honosne zabaviť. Podľa zistení Plus JEDEN DEŇ zaspieva svadobčanom jedna z najlepších skupín na Slovensku. "Na svadbe im zaspieva kapela IMT Smile," dozvedeli sme sa z okolia spomínanej kapely.

Poznáme najväčšiu hviezdu, ktorá vystúpi na svadbe Surovcovej a Gáboríka: Tak, títo len tak hocikde nevystupujú!

FOTO VNÚTRI Hviezdna príprava svadby Surovcovej a Gáboríka: Okázalý LUXUS pre rodinu v hodnote 350-tisíc eur!

FOTO Gáboríkovi a Surovcovej bijú svadobné zvony: Takto sa menil ich vzťah!

FOTO Surovcová a Gáborík si už dnes povedia svoje áno: Pozrite sa na nevestu Ivanu v svadobných šatách!

Gáborík nenecháva nič na náhodu a chce mať všetko tip-top. Svadobčanov budú voziť limuzíny BMW. Marián si pre rodinu zapožičal dvakrát luxusný model bavoráku 730d xDrive a jedenkrát model rovnakej značky 740d xDrive. Hodnota najluxusnejších limuzín tejto nemeckej značky je v celkovej sume 350 tisíc eur. Niet sa čomu čudovať, veď Marián si potrpí na rýchle a luxusné autá. Ivana zas na druhej na luxusné kúsky. Veď aj šaty bude mať z Ameriky.

 
Autor: spo, soub 
 
Aplikácie 7 plus